Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem szeretnek az emberek? Családom és senki más?

26 éves nő vagyok. Igazi párkapcsolatom még sosem volt. Nem tudom miért de a pasik akikkel együtt voltam, sosem vették figyelembe, hogy én mit akarok, csak azt amit nekik. Alkalmazkodtam de semmi. Azt mondták én sose kellek senkinek. Tényleg nem is kellek. Úgy érzem engem senki sem szeret, és mindenki csak belém rúg. A családom azt mondja rám, engem nem lehet szeretni. Iskolában szintén kigúnyoltak a csendességem miatt. Munkahelyen is utáltak ahol eddig dolgoztam. Sőt az egyik munkatársam még soha nem is köszönt. Azt mondják szép vagyok, de ez biztos nincs így. Nem tudom mit tehetnék. Depressziós vagyok, semmi értelme az életemnek.

2018. aug. 28. 15:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Keress másik munkahelyet, olyat, ahol értelmes munkát végezhetsz, amivel segítesz másoknak, és ne állj össze olyan pasikkal, akiket nem érdekel, hogy te mit akarsz.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2018. aug. 28. 15:48 Privát üzenet
Sok a gonosz ember... :(

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2018. aug. 28. 15:50 Privát üzenet
Paranoia

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2018. aug. 28. 16:01 Privát üzenet
Ha szeretnél valakivel beszélgetni, írj rám. Hátha jobban leszel.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2018. aug. 28. 16:02 Privát üzenet
Én szeretlek. <3 :)

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2018. aug. 28. 16:07 Privát üzenet
Az emberi problémák többségét a rossz kommunikáció okozza(itt mindenféle kommunikációt értek, akár testbeszédet is), talán esetleg javíthatnál a kommunikációdon. Eléggé az esik le a szövegből, hogy introvertált vagy erősen(ami egyáltalán nem baj, sőt rengeteg előnye van, csak alkalmazni kell), ami az emberek egyrészét zavarja, tapasztalatból mondom. Menj el pszichológushoz esetleg.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2018. aug. 28. 16:26 Privát üzenet

Menjél pszichológushoz! Hogy az istenbe mondjuk meg látatlanban, hogy veled mi baj van. Főleg, hogy lehet, hogy nem is veled van, hanem a környezeteddel. Az, hogy a családod azt mondja, hogy téged nem lehet szeretni, nonszensz, ilyet a család nem mondhat. De az a minimum, hogy indokolják meg részletesen, konkrét példákkal.

Hogy a munkahelyeden utáltak, azt lehet, hogy te csak úgy érzed, az meg, hogy valaki nem köszön, az őt minősíti, neked semmi közöd hozzá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2018. aug. 28. 16:33 Privát üzenet
Te is rendszeresen megkérdezed. Ugyanaz vagy, mint az egyetemista lány.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont 2018. aug. 28. 16:46 Privát üzenet
Nem lehet hogy budos vagy es azert utaltak a munkahelyen?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont 2018. aug. 28. 17:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok soha büdös, sőt nagyon is ápolom magam.

# 10/22Időpont 2018. aug. 28. 17:19 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anorexias vagyok és ki szeretnek szabadulni ebből a betegségéből de nem senki és semmi se, már nagyon sok szakembernek voltunk egyszerűen felek enni ha meg eszek egy kicsit buntodtaom lesz?
Hogyan tegyem? Szeretnek ugy gondolkodni erezni hogy nem szamit semmi hogy ne az erzelmek iranyicsanak csak a testi vágyak Ne azt nezzem hogy nehogy kihasznaljak valakit hanem...
Olyan magányosnak érzem sokszor magam. Pedig van családom akik szeretnek, rengeteg barátom van, mégis úgy érzem, hogy senki sem kedvel és mindenki lúzernek tart. Mit tehetnék...
Szerintetek az ciki ha bulizni szeretnek menni de senki nem jon el velem mert a barataim. Nem szeretik a discot en meguntam es vegleg ossze vesztem veluk mit csinaljak?
En egy veszprem kornyeki fiu vagyok. A lanyok szerint helyes vagyok de senki nem jar velem. Vajon miert van ez? Valaki segitsen mert ez fontos mar szeretnek egy baratnot es egy...
Megy e valaki rioba timmy trumpetre mert én szeretnek csak senki nem jön el velem esetleg van-e olyan társaság akihez hozza csapódhatnek? Vagy bármi ilyen bővebb infók üzenetben!

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!