Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a sógornővel, sógorral? Miért szólnak néha bele mindenbe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 12:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tartjuk a kapcsolatot. Egy alkoholista faszi, mellé rendkívül primitív és buta mint a tök. 8 évvel ezelőtt feljött a vadonatúj lakásba amit vettünk, fintorogva méricskélte végig. Nővéremnek megmondtam ezután, hogy a férjednek nem kell jönnie többet. Ezt szépen betartja.
2021. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%
2 sógorom van és 1 sógornőm. A sógoraimmal semmi gond. A sógornőmet nagyon nem kedvelem. Az unokaöcsénket úgy neveli, hogy mi nem vagyunk a jó rokonok, miközben minden vasárnap kint zabál anyámnál és bármi gond van, ő az aki szalad. Ennek ellenére az unoka őt nem tekinti a mamájának, köszönni is alig akar neki, miközben a másik oldalon meg lesz.rják...A másik, hogy állandóan előakarja adni, hogy ő milyen nagyszerű nő. Mindig az exeivel példálózik mindenki előtt. Pedig nem egy nagy szépség és nagy szerencséje van, hogy a bátyám konzervatív, tartja magát ahhoz, hogy ha kimondta az igent akkor vele marad. Esküvő után lett amúgy pofátlan. Na mindegy. Vannak még dolgai bőven, de nem részletezem.
2021. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is sógornőm van, nem vagyunk jóban, pedig a családi béke kedvéért mindig törekedtem rá.


De ő is tipikusan az, aki mindent jobban tud, mindenbe beleszól, mindig okoskodik, mindig meg akarja mondani, mit csináljon az ember.


Főleg, mióta gyerekek is vannak.

2021. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#23

Teljesen egyetértek. Néha az enyém is ilyen. Nálunk még nincs gyerkőc ahogy nálunk sincs de félő hogy majd ez lesz nálunk is. Na meg ha az anyós is rákezd akkor jól el leszek látva 😅

2021. nov. 23. 15:06
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a testvéreimmel és párjaikkal nagyon jól elvagyunk, rendszeresen találkozunk, közös nyaralásokat, kirándulásokat csinálunk. :) A férjem testvérenek családjával is jó a kapcsolatunk, de nem ennyire szoros a távolság miatt.


Most már lassan mindenkinél gyerek is lesz, remélem kitart ez az összetartás a családban. :)

2021. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös inkább olyan semleges.Messze lakunk egymástól és így évente max 2-3 alkalom hogy találkozunk.

Beszélgetünk olyan ki hogy van szinten és ennyi.Tudtommal nem szólnak bele az életünkbe

2021. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
43%

12#


Már megbocsáss. Nem téged semmiztek ki, és még csak nem is titeket. A férjedet egyes egyedül.. Neked anyósodék vagyonához mi közöd? 🤔

2021. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%

Nővérem férje és köztem 20 év korkülönbség. Ebből fakadóan generációs szakadék. Amúgy is egy beképzelt seggarc.


Férjem testvéreivel a 2 legidősebbel 0 kontakt, a fiatalabbakkal meg semleges.

2021. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem laknak olyan közel h kéretlenül átjöhetnek kifejteni a kéretlen véleményüket

2. Nem mondjuk el ami nem tartozik rájuk

2021. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémet nem szeretem, mert okoskodó, kotnyeles, és mindig meg akarja mondani, merre van arccal előre. Mondta pl hogy szerinte sajtot reggel és este kell ennünk. Meg általában is mindenbe beleszól. Múltkor mondtam neki, hogy azt majd mi tudjuk, mit hogyan. Érdekes módon, én nem szólok bele az ő dolgába, igazából nem is érdekek, mit csinàl.
2021. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!