Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kaphatok-e segítséget vagy...

Kaphatok-e segítséget vagy mennyek el egy melegebb éghajlatra ?

Figyelt kérdés

A testvérem (nő) elkezdett az utóbbi idődzakban elég keményen Animét nézni , és egyre többet és egyre erőszakosabbakat néz . Pl.:

Kakegurui (vagy valami ilyesmi) , stb... Tudnátok-e segíteni , hogyan lehetne kikúrálni ebből ?



2021. dec. 29. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
19%
Mondd meg neki, hogy írjon rám. :D Elbeszélgetek vele...
2021. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Mennyél (brr, sicc!) ha már nem tudod helyesen leírni.. Amúgy meg mit fáj neked mit néz? Ha tudnám ki az , kapásból ráírnék hogy ha jó kis drámai vérest akar, nézze inkább a Shikit, mert a Kakegurui elég gyengus, bugyuta alappal.
2021. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis: azon kivül hogy szar ízlése van animék terén, nincs baj a csajjal. És csak úgy mellékesen: ha nő, és nem kislány, pláne ne dumálj bele mit néz akkor se ha az annyira gagyi mint a Kakegurui .
2021. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Nézzétek együtt 😊
2021. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
15-17 , akkor már lehet rá mondani , hogy nő. A legutóbb , amikor próbáltam vele erről beszélgetni (és tök normál voltam) megütött , mert kritizáltam , hogy elég véres és durva animéket néz. Nagyon megromlottak a kapcsolatai és csak animét néz. Őszintén szólva aggódom az egészségugyi állapota miatt.
2021. dec. 30. 00:48
 6/25 anonim válasza:
10%

Igen költözés. Most!

Nem csak vicc volt.

Na nincs vele semmi baj. Hagyd amúgy meg az gyenge a Kakegurui. Ennél van erősebb Pl Death note

Annyit móndok hogy azért nézz utána mit nézz!Mert vanak amiket még kell mondani neki hogy nem ezt nem nézheted meg.

Ha még csak 12 alatt van akor ezeket nem láthatja

Deth Note

Mirai nikki

Anthor

Gosth Hound

Black Bluter

The promis neverland

Tokyo revengers

Blood•c

Blood +

Gosick

Atact on titan

Bogiepop Panthom

Tokyo majin

Hát nézél utána.

2021. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Először is, mi a baj a Kakeguruival? Értem én, hogy nem a legdurvább az "erőszakos" animék között, de az miért gond? Én pl nagyon szeretem, többször is láttam már. Nyilván nem egy Elfen lied, Blood c/+, Shiki, Another, Ousuma game, és még sorolhatnám kategória, de szerintem nagyon is élvezhető.


Másodszor pedig , ha 17 éves, had nézzen már azt, amit akar. Megütnie nyilván nem kellett volna, de miért szólsz bele az ízlésébe? Ha ő szereti a műfajt, had nézze. Én is szeretem és rajtam kívül még sokan mások, mégse vagyunk utolsó, beteg elméjű emberek, akiket meg kell menteni. Szerintem ő se szól bele abba, amit te nézel, ha pedig igen, neki se kéne. Az animék sok mindenre megtaníthatnak és intenzív érzelmeket, értékeket közvetítenek. 20 éves vagyok és éppen most fejeztem be egy animét. Azért is vagyok az oldalon, mert kiírtam egy kérdést, hogy ajánljanak még, mert én kifogytam. Egy száz szónak is egy a vége, szerintem hagyd rá, hogy mi köti le és te nézz azt, amit szeretnél. Ha neki ez a kikapcsolódás, jó szórakozást neki.

2021. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok és 6.-tól még azt kérdezném, hogy, miért is tiltaná meg bárki egy 17 éves embernek, hogy mit nézzen? Szóval akkor 17 évesen nem nézhet horrort, mert a testvére azt mondta? Semmi különbség nincs aközött, hogy valaki megnéz egy Anothert, vagy Elfen liedet és pl egy Démonok közöttöt, vagy Ördögűzőt. Annyi az egész, hogy ez animálva van, azok pedig élő szereplősek.
2021. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De bro , 15-17 írtam . Nem akartam megmondami a korát , de egyébként 15. 6-os kérdező , elviekben említette az Attack on Titant , Death Noteot és még valami Y betűs [...] bitch party-t
2021. dec. 30. 01:33
 10/25 Mickbro válasza:
9%

Háát, sehogy kb.

Lehetne magyarázni, h idő pocsékolás bámulni a képernyőt, h ne kelljen gondolkodni, azon, h szar az élete, és vmit csinálni kéne, és nem csak passzívan elszenvedni az életet. Hogy veled megtörténnek a dolgok (vagy épp semmi nem történik), és nem te alakítod a dolgaidat.

DE...ahogy egy alkoholistát sem lehet észérvekkel lebeszélni az ivásról, úgy valszeg a nővéredet sem lehet meggyőzni, h hagyja abba ezt a baromságot. Az ő élete.

2021. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!