Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kaphatok-e segítséget vagy...

Kaphatok-e segítséget vagy mennyek el egy melegebb éghajlatra ?

Figyelt kérdés

A testvérem (nő) elkezdett az utóbbi idődzakban elég keményen Animét nézni , és egyre többet és egyre erőszakosabbakat néz . Pl.:

Kakegurui (vagy valami ilyesmi) , stb... Tudnátok-e segíteni , hogyan lehetne kikúrálni ebből ?



2021. dec. 29. 23:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Félreértettél, ne haragudj, ha rosszul fogalmaztam. Nem neked szántam, hogy álszenteskedsz, hanem a kérdezőnek. A te válaszodban csupán nem értettem, miért okoz depressziót. Nagyon sok ismerősöm néz animét és szinte mindannyian láttunk már jo pár erőszakosat is. Egyikünknek sem okozott ilyen problémákat. Ha neked mégis, szerintem nem kimondottan az anime, hanem maga a kategória. Ha egy erőszakos anime ilyen gondot okozott, valószínűleg erőszakos sorozatok is okoztak volna.

Még egyszer ne haragudj, ha félreérthetően fogalmaztam. És természetesen nem látok bele az életedbe sem. Nem akartalak megbántani.

2021. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
79%

Már bocsánat de... Mégis mi közöd van ahhoz, hogy a húgod mit néz? Hasonló korú vagyok, mint ő, mégse pofáznak bele abba, amit nézek. Egyik testvérem se!!!! De most komolyan? Tök természetes, hogy ebbe a korba ilyen dolgok lekötik. És már bocsáss meg, de mégis miért olyan nagydolog a Kakegurui????!!! Még a Yarichin Bitch Club se olyan nagy cucc!


Ha komolyan úgy gondolod, hogy az ilyeneket nem kell, hogy nézze, veled van a baj.


Én is szoktam ilyet nézni és tök normális vagyok. Hagyd békén és ne mond meg neki, hogy mit nézzen!

2021. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Agresszióra agresszió lesz a válasz. Ne próbáld megszabni, tiltani, hogy milyen művészeti alkotásokat (a filmek, a rajzfilmek, az animék, de akár a videojátékok is azok lehetnek) nem nézhet.


Szerintem fogadd el, hogy mit néz. Esetleg beszélgess vele a baráti kapcsolatairól, hogy mi a gond, milyenek az osztálytársai vele, már ha vagytok olyan kapcsolatban, és nem romboltad le ezzel az "anime-elleneséggel".

Egyébként az animés lányok szerintem cukik. uwu

2021. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

Ti nagyon hülyék vagytokkkk😂😂

Idiotak.

Masfel éve nézek animét (q DEATH NOTE-al kezdtem🤗) először engem is csak le akartak szoktatni róla a szüleim, a tesóim ha meglátták hogy animet nézek egybol szoltak anyaeknak (főleg az akkor is "érett" gondolkodású, akkor 15 éves nővérem ment arulkodni XD) de KERDEM EN miért?XDD Ez olyan mintha a sorozatnezesert, az olvasasert, vagy barmi más ártalmatlan elfoglaltsagert kotekednetek XD


Az én családom már teljesen elfogadta hogy animes vagyok, húgom még a bnha-t is megnezte velem pár honapja, anyum pedig tök jól viseli hogy animes dolgokat kérek karácsonyra.

Hála az égnek 😂


TE SE SZOLJAL BELE ABBA HOGY MIT NEZ A TESOD.

Inkább ülj le vele megnezni valami jó kis animet te isxdd

Fhuu felb*szőtt ez a kerdesxd

2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%
Biztos jofej a hugod
2022. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!