Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert ekkora nyomorek a hugom?

Miert ekkora nyomorek a hugom?

Figyelt kérdés
14 eves most lett 9.-es iden de felevkor 2 tantargybol mar megbukott mert egyfolytaba tiktokon razza magat meg a 19 eves baratnojevel (aki 9.es mert annyira "okos") jarkalnak ki este. Es ha barmelyikunk szolni mer neki meg o van megsettodve. Ma konkretan mar majdnem megteptem mind a rongyot. Oke hogy tini en is voltam az de soha se voltam ilyen kibirhatatlan kis picsa.

2021. dec. 31. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Belenevelték a társadalomba, hogy a gyereket nem lehet nevelni, hogy mindenki tudja, mi a jó neki, és hogy hagyni kell, hogy mindenki azt csinálja, amit akar. Ez lett belőle. Szülőknek, barátoknak kellene alapesetben észhez téríteni.
2021. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Anyádék elcseszték. Nem neked kell nevelned, hanem a szüleidnek.
2021. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Szüleid elhanyagolták, pontosabban ráhagytak mindent.

Szinte minden ilyen esetben ez az előzménye ennek a viselkedésnek.

Anyádéknak kell megnevelniük.

2021. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
94%

14 éves lány mit keres este bárhol? Ha most nem fogjátok meg, később már a placcon lesz és onnan nincs visszaút.

Beszélj a szüleiddel és közösen próbáljátok visszafogni.

2022. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Ebben mi a kibírhattalan? megbukott 2 tantárgybl félévkor az annyát e óriási tragédia, .. ja nemm a gimisek felével eőfordul főleg 9-ben .

Tiktokra tölt fel videókat meg kijár este? igazi rosszlány.. :D:D a ba inkább a te fejedben van nem gondoldod?

2022. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
90%
A 19 éves barátnője hogy lehet szintén 9.-es? 14 évesek között nem lehet.
2022. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Tudod milyen rohadt sokra lehet ma vinni azzal, ha tiktokon rázod a p*csád? Komolyan, néha bánom, hogy az én időmben nem volt ilyen. Olyan pénzeket keresnek ezzel a kislányok, amennyit én egész életemben nem fogok.
2022. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
A húgocskád egy senki lesz az életben,egy bukott majom esetleg. 5-ös válaszoló, szerintem te is egy ugyanilyen bukott majom vagy.
2022. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Szülönek kéne envelnie
2022. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Ő tiktokon rázza, te meg megtépnéd...Szuper kis család lehettek, a szüleitek csupa jóra neveltek!
2022. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!