Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anya testvére nem tud se...

Anya testvére nem tud se főzni se mosni se takarítani ezért mindent anyám csinál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem fogom soha átvenni tőle ezt, a testvére nevezzük most Lajosnak semmit nem csinál csak annyi,hogy elmegy dolgozni anya mos rá a mi házunkban anya főz rá nálunk és elmegy hozzá kitakarítani, amíg anyuci élt Lajoskának minden a segge alá volt tolva ellenben anyámmal. Minden este itt ül nálunk és eszik/iszik meg mindent (a mienket) beül a szobánkba tv-t nézni és még ráadásul büdös is mert vizet nem ismer, anyát szerintem kihagyja majd az örökségből mert anyám is egy buta jaj legyen Lajoskának neki már úgy sincs semmilye, nem gondol a három gyerekére(ránk) hogy igen is kijárna az 5millából ma előadta,hogy ő majd autót fog venni persze van neki miből a szülei pénzéből, anya képes lenne megverni ha merek valamit szólni Lajoskára úgy védi mint egy anyatigris, jobban mint minket mert minket csak kritizálni tud, ül felette egész este nézik a tv-t kínálgatja ezzel-azzal nekem már elegem van belőle , mit csináljak?

2022. jan. 15. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban a korban vagy, költözz el, s vissza se nézz. Ne fuss egy olyan vonat után, ami nem vesz fel. Neki ez így jó, többre tartja a semmirekellő testvérét mint a gyerekeit. Ez ellen semmit se tehetsz.
2022. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Anyádat úgy nevelték, hogy a férfit ki kell szolgálni.

A nagybátyád eltartatja magát.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de igen is, jogotok van kirúgni, higy ne anyátok nyakán és rajtatok élősködjön. Menjen haza.

2022. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehetne, hogy normalis mondatokat szerkesztesz? Tudod, elején nagybetű, végén pont.


Anyad azt csinál, amit akar.

2022. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2022. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor írod meg ki???
2022. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most írtam elsőnek.
2022. jan. 15. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Pedig volt már, hogy anyád mos, főz (a ti otthonotokban), és takarít a testvérére. Most már azt is tudjuk, hogy Lajos.
2022. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyádé az ingatlan és te nem tudsz mit tenni, mit is tehetnél, maximum azt, hogy nem vagy egy légtérben Lajossal és elköltözöl amint tudsz vagy koliba mész stb.
2022. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
7, azt is tudjuk, jól van mosógép, hol nincs, most ez kimaradt.
2022. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Hany eves vagy? Koltozz el, amint tudsz, aztan ennyi. Nem kell utana a Lajoskaval foglalkozni, atvenni anyad szerepet meg plane nem.
2022. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!