Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy apum...

Normális dolog hogy apum barátnője nem tud takarítani ha valaki a házban van?

Figyelt kérdés

Ez kicsit furinak hat, de tényleg így van. Néha még apámat is kiküldi a kertbe hogy nyírja addig a füvet vagy a sövényt. Azt mondja, hogy nem szereti ha lábatlankodnak amikor ő takarít, és így amikor nem anyánál vagyok hanem pl hétvégén megyek apához, és előtte megbeszélték hogy jön takarítani, de amint megtudja hogy én is megyek, akkor lemondja. Nagy házról van szó, még emelet is van, tehát egyáltalán nem lennénk szűkösen, épp ezért furcsálom, hogy mégis hogy nem lehet takarítani? Nem is értem.

Mielőtt jönnétek azzal, hogy biztos velem van valami baja, nagyon jóban vagyunk egyébként, úgyhogy nem azért nem jön takarítani amikor ott vagyok mert pl kerülni akar engem.



2021. okt. 29. 19:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit zavaros, most barátnő vagy takarítónő? Egyébként édesanyám is mindig elzavart, amikor takarított, hiába nem voltam már gyerek.
2021. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A barátnője. Sehol nem írtam hogy takarítónő. Csak szokott jönni takarítani, de nem él apámmal.
2021. okt. 29. 19:44
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem, ha valaki van itthon mikor takarítok. Nem nagy ház, de megyek benne jobbra balra, először végigpókhálózok minden szobát, aztán mondjuk körbefújom a fürdőt vízkőoldóval, megyek a konyhába, ott csinálok valamit, vissza a fürdőbe... Ha valaki van itt, akkor tuti, hogy folyamatosan belebotlok. Vagy pont akkor kapja el a nagydolog mikor belocsolom a wc tisztítót, vagy csak szimplán összemászkálja a felmosott padlót. Szóval nekem béke és nyugalom meg egy jó kis zenemix kell a takarításhoz.
2021. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 babyboom567 ***** válasza:
92%

Nem, az a nem normális, hogy egy külön élő nő jár apádhoz takarítani.

Igen pár dolgot megcsinálhat, pl ha ott vacsorázik elmosogat,de hogy külön azért megy,hogy takarítson, na az nagyon gáz.

2021. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Hm annyira nem fura, én sem szeretek úgy takarítani, ha valaki van itthon.
2021. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Én sem vagyok hajlandó takarítani, ha van itthon valaki. Egyszerűen zavar. Másrészt, aki egyedül takarítja a lakást, ő a főnök. Ha azt mondja, menjek be vagy ki, akkor az lesz, mert annyi erővel már be is segíthetek.


Egyébként pedig attól, hogy apád barátnője, igenis takarító szerepet tölt be, hogy ingyen takarítja azt a házat, amiben nem is él. Ha pedig fizet neki, akkor takarítónő ott.

2021. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
En sem szeretem, ha takaritok és a család itthon van.Ugy intézem mindig a takaritást, ha elmennek itthonról.Szól a zene és gyorsabban tudom végezni a dolgomat,amikor egyedül vagyok.
2021. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Apád tud élni, basszus. Van egy takarítónője akit dug. Vagy barátnője akit dug és még eljár takarítani is. Nem mondom. Én miért nem vagyok ilyen.
2021. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
20:38Rendes nõ:)
2021. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
A faterod tarthatna valami pua tanfolyamot, nagyon laza! Egy nőt ingyen kúrogat, sőt még a házat is kitakarítja! Az a nem semmi!
2021. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!