Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon rossz tréfa lenne...

Nagyon rossz tréfa lenne varanggyal megijeszteni a húgomat?

Figyelt kérdés
Gyerekkorunkban sem volt felhőtlen a kapcsolatunk, sőt... Minden a rosszat kereste bennem a hugi. Most felnőttként sem változott ez meg. Állandóan a rosszat keresi bennem, és próbál összeugrasztani másokkal. Hol rólam hazudik egy ismerősömnek olyan dolgot, ami nem fedi a valóságot, hol nekem hazudik az ismerősömről olyat, ami nem fedi a valóságot. Megfigyeltem, hogy fóbiája van a békáktól, szinte retteg tőlük. Arra gondoltam, hogy veszek neki az állatkereskedésben egy hatalmas varangyot. Ráírom egy dobozra, hogy szeretettel Áginak(így hívják), és amikor mit sem sejtve kinyitja, kiugrik belőle egy hatalmas varangy. Ez lenne a visszavágó a sok hazugságért. A varangy nem tudna benne kárt tenni, viszont jól megijedne tőle.

#rágalmazás #varangy #testvéri kapcsolat #Bufonophobia #Ranidaphobia #Rosszindulatú pletykák
2022. máj. 25. 11:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy?
2022. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%
Úristen
2022. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
93%
"Most felnőttként sem változott ez meg." Te nem vagy felnőtt, a gondolkodásod egy éretlen gyerek szintjén van. Remélem, csak kamu, és nincsenek ilyen felnőttek.
2022. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2022. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
28
2022. máj. 25. 12:06
 6/48 anonim ***** válasza:
88%
Fel kene mar noni kerdezo.
2022. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%

Végülis egy infarktust is kaphat, ha valóban fóbiája van, vagy elesik, beveri a fejét. Nagy kárt tényleg nem tehet benne.


Lehet mondani, hogy én vagyok a pesszimista, de a bajt soha nem lehet tudni. Én pl egyszer véletlenül úgy estem kb 15 éve, hogy a csuklómra érkeztem. Azóta is fáj, ha picit eröltetve van. Tényleg soha nem lehet tudni a bajt.

Egy ilyen gyerekes bosszú meg téged is minősítene, valamint az tenne be örök életre a kapcsolatotoknak.

2022. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%
Remélem hogy egy atom nagy szajbavaggàssal dijjaznak.
2022. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy olyan állattal ijeszteném meg, ami kárt tud benne tenni. A varangytól csak megijedne.
2022. máj. 25. 12:08
 10/48 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan 5 éves kor környékén még elmegy, bár akkor is bunkóság.

Olyan messze vagy te a felnőttségtől, mint Makó Jeruzsálemtől.

2022. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!