Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lesz még valaha béke a fiaim...

Lesz még valaha béke a fiaim között?

Figyelt kérdés
Felnőtt fiaim között nagyon elfajult egy konfliktus. Az idősebbik fiam, nős, de mint kiderült szeretője volt a felesége mellett. A fiatalabbik fiam pedig tudott erről néhány részletet és lebuktatta a bátyját a felesége előtt. A menyem pedig azonnal elhagyta a nagyobbik fiamat és azóta a kissebbikkel randizgatnak... A nagyobbik fiam szabályosan gyűlöli az öccsét, de a kissebbik sem mondható, hogy békülni akarna, olyan szintű háború van közöttük, hogy egy utcában sem férnének meg együtt, nemhogy egy légtérben, még verekedtek is már. A nagyobbik fiam megmondta, hogy addig nem nyugszik míg tönkre nem teszi az öccsét. Úgy nézni soha nem leszünk már egy család.Mit tehetnék, hogy megbékéljenek egymással?

2022. jún. 3. 10:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
Tudjuk 20, ti vagytok Bezzegék! :)
2022. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
98%
Ezen már nem nagyon lehet segiteni.
2022. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
Igen 21-es, nálunk nem dívik az ilyen prosztó, proli viselkedés.
2022. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

Így van, az ítélkezés az egy fennkölt, magasztos viselkedés. :)

Ne vedd ám annyira komolyan, csak tudod, ez a tipikus "amicsaládunkbanilyennemtörténhetsoha" úgy kívánja maga elé a bezzeget. :)

Csak mert kérdezted, miért pontozott le aki lepontozott. Én ezt sem szoktam megkérdezni, hagyok mindenkit a maga módján megnyilvánulni.

2022. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk is volt válás, de nem megcsalás miatt, vagy családon belüli kavarás miatt. Szimplán elfáradt a kapcsolat. De eszembe se jutott volna a sógoromra nyomulnom, mikor elvált tőle a nővérem. Jó, tudom, én vagyok Bezzegék még így is, így elengedem ezt a dolgot. Gondoljatok amit akartok, én akkor is elítélem ezt a sztorit, ha kamu ha nem.
2022. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk szerintem normalis embereknél alap, hogy barat vagy csaladtag volt vagy jelenlegi partnere tabu
2022. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint a kisebbik fiadnak mindig tetszett a menyed, azért buktatta le a bátyját.
2022. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%

Oh micsoda erős jellemekkel megáldott család...


Az egyik félrekúr. A másik meg lebuktatja, hogy összeugrassza őket és lenyúlhassa a nőt. Csodálatos.

2022. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
79%
Meg kell mondani a nagyobb fiúnak, hogy saját magát hibáztassa, ne az öccsét.Nem érdemelt mást. Akkor talán magába nézne. De az öcsnek is meg kell mondani, hogy nagyon csúnya volt, amit tett. Kérjen bocsánatot a bátyjától.
2022. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!