Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha valaki irigy a terhességete...

Ha valaki irigy a terhességetekre a családból azt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

A nővérem irigy rám. Nem mondja, de látom rajta és ezt nagyon csúnya viselkedések által be is mutatja.

Nem az van, hogy nem lehet babája. Van neki gyereke. Csak nem úgy jött össze az élete, ahogyan tervezte és most rajtam vezeti le, amiért boldog vagyok.


2022. okt. 5. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ellenszenvet az irigység okoz, csak szeretik ezt hinni azok, akik valamiért nem szimpatikusak valakinek.

Kerüljétek egymás társaságát, és ennyi.

2022. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell találkozni vele. Egyébként még te is lehetsz az ő helyzetében, tehát segíthetnél neki átlendülni a nehézségeken.
2022. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért írigység, és miért a terhességhez, boldogsághoz van köze? Ha eleve rossz a kapcsolatotok, akkor szóba sem kellene vele állni.
2022. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem a terhességedre lehet irigy hanem az életedre.Ha zavar akkor kerüld a vele való találkozásokat amennyire megoldható,ennyi.

2-es válaszolónak igaza van persze ha beszél a nehézségeiről.

2022. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni.
2022. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2022. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
irigykedni egy terhes nőre? most cseszed el végérvényesen az életed.
2022. okt. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Évekkel ezelőtt próbálkoztunk a babával. Jól telelőtt párom jó sokáig. Már azt hittem terhes vagyok. Elvégeztem az első terhességi tesztemet, ami negatív volt. Kicsit szomorú voltam. Aztán inkább elkezdtünk újra védekezni. Azóta se bánom, hogy nem lett baba. Sőt azt érzem, hogy azért vagyunk ennyire boldogok együtt, mert nem lett. Egy csomó minden előttem áll még az életben. Egy tengerparti nyaralás hawaii-in, vagy egy egy herkentyű tál, Kiugrani repülőből. Miért hagynám ki ezeket, hogy szétszakadjon a pitsám és pelenkazni kelljen magamat? Hogy ne tudjak aludni? Sokan úgy gondolják a csalódás miatt nem szeretnék. Inkább csak megvilágosodtam. Szerintem te azt hiszed mekkora boldogság lesz a baba és tesód már tudja, hogy nem az és csak hülyének néz
2022. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!