Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vannak köztetek, akiknek 15+...

Vannak köztetek, akiknek 15+ évesen lett testvérük? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

16 voltam amikor megszületett a kistesóm.

Anyám nagyon kimerült volt mindig, ezért nagyon gyakran kellett nekem vigyáznom az öcsémre. Utáltam ezt a szitut.

Amikor szóvá tettem, hogy az iskolán kívül is lennének programjaim a barátaimmal és nem szeretnék állandóan bébiszitterkedni, akkor én voltam az önző.

Egyetemre se mehettem oda, ahova szerettem volna, mert csak havonta jártam volna haza, így anyu nem tudta volna lepasszolni senkinek se a testvéremet.

A suli második évében meguntam és elköltöztem.

2022. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 és 21 voltam és már nem otthon éltem, mikor születtek (fél)testvéreim. Szeretem őket, de nem tudok testvérként rájuk tekinteni, mivel 1 napot sem töltöttem velük együtt. Ellenben az én gyerekeim szinte testvérként viszonyultak hozzájuk, mert nagyon kevés idő volt köztük. Az elsőnél másfél nap, a másodiknál 10 hónap.
2022. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szintén 16 éves voltam, én nagyon szerettem a kisöcsémet, nem bántam ha vigyázni kellett rá. Mondjuk én alapból bírom a kicsiket, ezért is leszek majd óvónő.
2022. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem. 14 éves voltam. Nekem semmi gondom nem volt vele. A testvérem, szeretem. Akárhány éves lettem volna, biztosan szeretném minden esetben.
2022. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A testvéremnek, én. Kezdettől fogva gyűlölt.

Ha a sikertelen életét ecseteli, mindig ott lyukad ki hogy "minden azzal kezdődött hogy ez a buz1 gyerek megszületett".

Nem szerettek pedig jobban. Ő mindent megkapott, playstation, márkás ruhák stb. Én semmit. A megunt játékjait se, mert azt is sajnálta tőlem. Ruhákat kínaiból vettek nekem. Tehát nem én lettem a kiskedvenc. Egyszerűen az volt a baja hogy léteztem, és valamennyire velem is foglalkoztak a szüleink.

2022. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
99%
Én csak 17 évvel születtem később, mint a nővérem, de szabályosan gyűlölt. Most már nem, lassan 30 leszek, de régebben nagyon ki volt rám, hasonlóan, mitn az 5ösnél. Mintha bármi hátrány érte volna őt azzal, hogy megszülettem.
2022. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
14 vagyok, bárcsak lenne!
2022. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

31 évesen lett testvérem.

A szüleim már mindkettem elmúltak 50+ évesek.


Az hogy megszületett és,hogy teljesen egészséges kisfiú az egy csoda.


Ugyanabban a társasházban ugyan azon az emeleten 4. Emelet tetőrben lakunk a feleségemmel,mint a szüleim


Emeletenként 2 lakás van a házban,lényegében a szembe lévő lakást vettük meg.


Mivel nekünk is van egy fiúnk és csak 1 év a korkülönbség

Napi 24 órában együtt vannak, elválaszthatatlanok,na ők tényleg olyanok mint a testvérek lennének.

2022. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

8. válaszaló vagyok és annyit tennék hozzá,hogy fura és egyben megmosolyogtató az az érzés, mikor a saját testvéred


Krisztián bácsinak hív

2022. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

16 év van köztünk, engem le se szart a nővérem. Igaz, féltestvér, és megnehezíti a dolgot, hogy anyámmal utálták egymást nagyon.

Igazából 3 éve nem is láttuk egymást (15 kilométerre lakunk).

2022. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!