Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elítelndő amikor egy 13 éves...

Elítelndő amikor egy 13 éves lány úgy öltözik, hogy nem küldi ki a szobából a 10 éves öccsét?

Figyelt kérdés
Közös a szobájuk.

2022. nov. 17. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs belőle probléma, amíg valamelyikük kínosnak nem érzi. Valószínűleg ez be is fog következni hamarosan. Én is ott körül kezdtem el igazán szégyellőssé válni, aztán zártam magam után a fürdőt is, stb. Max azért nem szerették szüleim, hogy mi van ha megfulladok/valami történik...

De valami megoldást szerintem kéne találni a külön szobára. Elválasztani vagy valami hasonló. És már most, nem évek múlva.

2022. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem fért volna bele, de ez én vagyok.


Az öcsém meg pl. lazán járkál egy szál, a derekára tekert törölközőben előttünk. Ő nem szégyellős.

2022. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
Amikor a 20 éves nővérem a 22 éves pasijával turbékolva néztek tévét a nappaliban a kanapén, akkor a 14 éves öcsém lazán elsétált a tévé és köztük pucéran. Arra nem emlékszem hogy tök pucér volt-e mert lehet hogy póló volt rajta de az alsóteste tuti ruhátlan volt vagyis közszemlén volt a farka
2022. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs gond vele.
2022. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi idősen azért annyira nem gáz.
2022. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is közös szobám volt a másfél évvel fiatalabb öcsémmel. Így nôttünk fel. Nem volt több szoba, és eszünkbe se jutott követelôzni, hogy kell. Kamaszkortól egymásnak háttal fordulva öltöztünk, de ennél többet egyikünk se agyalt a dolgon. És nem lettünk lelkisérültek.
2022. nov. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
Attól, mert valaki nem lett valamitől lelkisérült, nem feltétlen igaz mindenkire. Ezt ugyan "követelheted", jelezheted szülő felé, hogy külön szobát szeretnél, de alapvetően ezt nekik kéne intézni (szerintem). Tudom sokaknak lehetősége sincs meg, nem tehetik meg anyagilag, de megoldást attól még lehet valamiképp eszközölni, de minimum törekedni rá. Nem mondom, hogy feltétlen ettől lesz valaki lelki sérült, vagy pont az öltözés lenne a legnagyobb probléma, de idővel egyre inkább jönnek azok a dolgok, hogy az embernek kell egy kis privát szféra. Nem kell itt sem 18+os dolgokra gondolni, elég akár egy tanulás is, miközben a másik épp valami mást csinál. Nem jó az, hogy mindig valakivel össze van zárva valakivel, még ha az a testvére is. Pároknál is probléma szokott néha lenni, ha nagyon egymáson csüngnek.
2022. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik családban mi a szokás... Nálunk pl egyáltalán nem szégyenlősködik senki.
2022. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Minek? istenem testvérek...

Egy szobánk volt, nyáron többször is láttuk egymás hiányos öltözetben, sőt volt olyan hogy egy ágyban aludtunk MÉGSE BSZTAM MEG EMBER, még merevedésem se volt, pedig egy elég dekoratív lányról van szó.

2022. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26%
Lennék a battya
2022. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!