Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám elfoglalni a 10...

Hogyan tudnám elfoglalni a 10 éves kisöcsémet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem tudom hogyan és milyen játékokkal,programokkal tudnék a kedvére tenni.
2020. júl. 31. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 éves már meg tudja mondani mit szeretne,mi érdekli,mi köti le,kérdezd meg szerintem
2020. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Küldj egy 40 000 fős sereget ellene. Adj ki parancsot hogy állítsák fel az ostrom-campeket. Építsenek katapultokat, faltörőkost és létrákat, az ágyúkat állítsd úgy hogy a fal leggyengébb pontját és a támadásod helyét tűz alatt tartsák a támadás előtt/alatt. Ha van rá lehetőség és túl nagy a védelem zárd el a víz utánpótlást, próbáld kiéheztetni őket.
2020. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

2#

Ez igen!van 10 évesed?😄😁😁

2020. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2020. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Kb 5000 ft ért tudsz venni airsoft shotgunt vagy pisztolyt. Vagy toltsd le neki a pubg ot vagy cod ot
2020. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
5. Taps. Pisztolyt de gáz vagy. Meg üljön a gép előtt. Még gázabb.
2020. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Fortnite halló, 2020!
2020. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Intelligens vagy nagyon talán az. Könyvekről nem hallottál még?
2020. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem a te dolgod szórakoztatni a testvéredet, hanem a szüleidé. (Mert nem te vállaltál testvért, hanem a szüleid még egy gyereket)



Egy Lego szettet esetleg nem tudok venni? Azzal én kb annyi idősen vagy egy hónapig elvoltam.


Vagy könyvek. (Pl Egy ropi naplója sorozat, Narnia Krónikái sorozat)


YouTube-on a magyar népmesék. Vagy egyéb régi rajzfilm.


Vagy én 11 évesen pl már Ki vagy, doki?-t meg a Sarah Jane kalandjait néztem. Ezek direkt inkább kisebbeknek vannak, mert nincs bennük erőszak. (A Ki vagy, doki? nagyon hosszú, ha meg elkezditek ne a régi sorozattal kezdjétek, hanem a 2005-össel)


Ha goldolod van egy 200 darabos Java játék pack-em. 150 MB sincs összbe a 200 játék, J2ME Loader-el mindegyik játszható okostelefonon.

És pl ebben van egy kis akció, egy kis logika, egy kis memóriajáték + még sárkányos is. (És csak akkor lehet kivinni 1 óra alatt, ha minden megy elsőre, de nyugi, egy 10 évesnek nem fog menni, pláne az utolsó logikai játék):

[link]

2020. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szép idő van lemehetnétek tollasozni vagy focizni, vagy fagyizni, biciklizni, színes krétával lehet rajzolni a ház előtt az aszfalta vagy ugróiskolázni.

Nehogy már a gép előtt üljetek egész nyáron ahogy a 6. javasolja. Attól hogy 2020 van még nem kell megőrülni.

Ha tudsz főzni sütni esetleg bevonhatod őt is és meglephetitek a szülőket valamivel. Vagy csinálhattok sóliszt gyurmából figurákat aztan ha megszárdt kifesthetitek őket.

2020. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!