Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondolsz erről? Ismerősöm...

Mit gondolsz erről? Ismerősöm írta nővére halálakor.

Figyelt kérdés
testverem meg szakad a szivem ... de ez mar csak a mi foldi fajdalmunk mert mi meg ebben a testbe vagyunk ami romlasra van Neked mar meg van a draga dicsosseges tested es az Atyanknal van minden fajdalom es szenvedes nelkul csak e fizikai tested halt meg hallelujah 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽💎💙💎💙💎💙💎🕊🕊🕊🕊🕊🕊 mert a test meghal de a lelek orokke el az Urnal aki megter csak atutazik foldi halala utan az orok eletbe,
2022. nov. 18. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Irigylem azt, aki hisz, mert legalább némi vigaszt talál abban, hogy az elhunyt jobb helyen van.
2022. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, főleg annak fényében, hogy a keresztények a testi feltámadásban hisznek...

Na, de túllépve a vulgárkereszténység pongyolaságán, azért őszinte fájdalom olvasható ki belőle.

2022. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmi különöset nem gondolok. Mivel én is keresztény vagyok, akár én is írhattam volna, kivéve hogy én nem szeretem, ha más ennyire képben van a gondolataimmal, főleg nem a gyászommal. Szerintem az nem tartozik senki másra, csak rám, meg a szűk családi körömre.

Egyébként ezen legalább látszik, hogy szívből jött és valaki őszinte hittel írta. Sokkal jobb eset, mint a nyilvános sírás, aminek semmi valós alapja nincs.

2022. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt gondolom, hogy egy ilyen személyes dolgot, pláne emojikkal teletűzdelve pofátlanság megosztani, főleg hogy nem is at e halottadnak szól..


Még ha te írtad volna is fura lenne, kb a facebookos kirakatban gyászolás szintje ezt ide kiírni.

2022. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Kissé dagályos.
2022. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy roma származású lehet
2022. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Az én ismerősöm mindenkinek azt mondta lánya halála után, aki részvétet akart nyílvánítani, hogy visszaütött a karma, mert annak idején a lány az anyjával maradt váláskor(az ismerős egy olyan putriban lakik ahol a víz sincs bent és full alkoholista) és amiért jóban volt az anyja új párjával és szerette az anyja révén született féltestvérét. 😭😭😭
2022. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Azt hogy hisz az Isten beszédében mi mást?

És hogy a tesója pedig Isten hűséges szolgája volt.


Ellemben ti Isten tagadok akik nem akarok hinni ti is megalltok majd előtte amikor a szellemetek kilép a testetekből.

Akkor 2 dolog a lenyeg ismert-e téged mint az ö szolgáját vagy nem ismert-e teged.

Mint latom nagy zömének az lesz hogy : nem isnerlek téged távozz tőlem az örök veszedelemre, arra a helyre ami a satannak es az ö angyalainak készíttetett. Hisz vagy a Sátán népéhez fogsz tartozni vagy az Isten népéhez.


Ha nem torodsz Istennel akkor az ellenkező táborhoz tartozol akiknek tudod mi lesz a sorsa.

Sajnos az örök tűz.

De Isten senkit sem akar hogy elvesszen , ezért mindenkot hív magahoz es megtérésre

2022. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

4-essel értek egyet!


Kérdező, amit te műveltél, az egy nagyon bunkó, ostoba megnyilvánulás! Közzétenni másnak a gyászában fogant, személyes közlésre szánt mondatait, minősíthetetlen viselkedés!

Én ezt gondolom.

2022. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sajat privat dolga.
2022. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!