Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság, ha sok éves felszíne...

Bunkóság, ha sok éves felszínes névnapi/szülinapi köszöntéseknek, karácsonyi, újévi jókívánság küldésnek a testvérem irányába véget vetek?

Figyelt kérdés

Odavissza zajlottak ezek az smsek...a messengeren, facen már régen letiltottuk egymást....de ezek elmentek mindig. Élő ritka kapcsolatunk katasztrófa: Nem bírja a személyemet, és én se nagyon az övét. Azért rengetegszer próbálkoztam, mert szégyellem magam előtt is a rossz vagy semmilyen viszonyt. Azon gondolkozom, hogy befejezem az udvariasságokat az külsőségeknek eleget tevő boldog , kellemes ilyen olyat. Tragédia, mert itt a karácsony. Anyámnak mindig ő/ók voltak a család. Én csak egy elviselhetelen, de létező teher. Ha megyünk hozzá, én egyik nap, a tesómék a másik nap. Őket ebéddel várja, engem max. maradékkal, de összehozni a két testvért az soha. Anyám öreg. Így elfogadta így jó neki, ami bennem rengeteg keserűséget hoz. Így mindig feszkó van. Sokat dolgoztam ott, kert takarítás, de nem igazán tetszett nekik. én vagyok a senki, ők a mindentudók (imádott sógor). Én aki egyedül, az idegbajos, csípős nyelvű nulla. Megmondták többször, hogy ne menjek oda. Persze ezek mind kimentek a gyerekim felé stb. és egyre rosszabb lett a légkör. Sok ígéret után azt gondolom, már régen be kellett volna tartanom, nem megyek oda, és nem köszöntgetek. Nagyon fáj, és biztos hibás vagyok benne. Tehát a kérdés, mennyire minősít le engem, ha nem köszöntgetek és kívángatok tovább, hanem eltűnök?!

Hiába jönnek szemétkedő válaszok, egyre se fog válaszolni. Tehát nyugodtam lehet kígyótbékát összehordani rám névtelenül, ismeretlenül. Nem érdekel. A kérdésre választ várok, aki nem rosszindulatú



#családtalan
2022. nov. 20. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meg kellett volna tenned. Miért járnál házhoz a pofonért? Teljesen mindegy, miért bántanak, ahol neked nem jó, oda nem kell menned. Onnantól meg írogatni is teljesen felesleges.
2022. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondták többször, hogy ne menjek oda. "


Hát miért mész megis? Ne menj. A testvereddel sem kell törődnöd egyáltalán. Éld y saját életedet.

2022. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is ilyen rossz volt a kapcsolatotok, akkor ez miért érdekel hogy bunkóság-e vagy nem? Természetesen nem.
2022. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem azért, hogy hátha jobb lesz és olyan család lesz, ami közelít a normálishoz. De akkor föladom, és tényleg, nem csak ígérgetem magamnak. :((

2022. nov. 20. 13:45
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
A kerdes igazabol az, hogy miert erezted szuksegesnek megkerdezni tolunk, helyesen cselekednel-e. Bizonyos ertelemben a helyzet valoban olyan egyszeru, mint azt a korabbi hozzaszolok irtak: ha ok igy viselkednek veled, akkor te sem tartozol nekik semmivel. De latszik, hogy teged komolyan foglalkoztat a helyzet, mert nagyon reszletesen leirtad. Ha valamilyen formaban megerositest, tamogatast es batoritast igenyelsz, az azt sejteti, hogy nem vagy egeszen biztos benne, helyesen cselekednel-e, vagy pedig attol tartasz, hogy a csaladod (pl. az anyad) reszerol biralatot kapnal erte, es szeretnel lelkileg felkeszulni ra, hogyan fogadjad a kritikat. Errol van szo?
2022. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Saját magad és az igazi családod (a gyerekeid) felé bunkóság, hogy ezeket a selejteket nem iktatod ki az életedből. Ne tanítsd nekik azt, hogy el kell tűrniük bárkitől a megalásást, undorító bánásmódot. A vérrokonság nem kötelez semmire és önmagában nem ér semmit, egyedül a viselkedés számít.

Vágd ki ezt mérget az életedből és élvezd a nyugalmat.

2022. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehát kérték is, hogy ne menj oda. Hogy lehet, hogy ezek után hívatlanul is mész? A szüleid nem érdemlik meg a próbálkozást, bár csak az érem egyik felét láttuk.
2022. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért akarsz közéjük tartozni, ha egyszer ők nem akarnak téged. Hogy ennek mi az oka, az mindegy.

Éld a saját életed.

2022. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha nem találkoznátok egymással, ha már egyszer senkinek nincs rá igénye.
2022. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Sajat magadat bantod azzal ha odamesz

Ha igy viselkednek minden kapcsolatot szakits meg

De tenyleg mindent

Mindenhonnan tiltsd le oket! Irni se tudjanak!

2022. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!