Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom miért van ennyire...

A húgom miért van ennyire ráállva a magasságra?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves húgom és nagyon rá van pörögve a magasságra.

pl mesél valamit, akkor azt hallom hogy xy milyen magas... Ha valaki alacsony akkor meg azt mondja, persze azt nem úgy mint ha valaki magas lenne...

Nagyon érzékeny erre a témára. Pl ő fél hogy magas, pl múltkor méregette magát magassarkúban, meg hozzám hasonlította magát hogy mekkora különbség van köztünk:D

Meg olyanokat mondogat hogy te is lehetnél ekkora, megnőhettél volna stb. Ami szerintem akkor sem lenne jogos hogyha alacsony lennék, de nem vagyok alacsony:D

Ez valami zavar nála vagy micsoda? Mikor ilyeneket mondd akkor olyan butának tartom egyébként. Kinövi szerintetek?


2022. dec. 22. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, milyen magas?

Colos lánynak lenni nem jó, főleg nem 14 évesen, amikor még nem minden osztálytársad nőtt meg tisztességesen. Érted, azt látja, hogy az osztályában a legtöbb fiúnál magasabb, és tisztában van azzal, hogy ez nemfeltétlen előny, akkor persze, hogy pörög rajta, hisz nem akar magas lenni.

2022. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
14 éves. Biztos valami téma volt suliban, ahol erre fektettek hangsúlyt oszt társak, meg akar felelni, azt hiszi ő ettől lesz értékes, meg egy fiú ettől néz ki jól. Átmegy rajta. Te ne vedd őt komolyan, hanem világosítsd fel, ha látod, hogy nem jól nézi a dolgokat.
2022. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1# Nem magas. Pont átlagos.

De akkor is ha magas lenne, nem lenne indokolt ilyen viselkedés.

Szinte magasság alapján ítélkezik.

2022. dec. 22. 22:54
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Jó, hát 14 éves. Mi a korában cipőmárka alapján ítélkeztünk:D Az jobb?:D
2022. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Erre nem mondok inkább semmit, nem tetszik ez az irány.
2022. dec. 22. 22:59
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
14 éves. Hagyd békén.
2022. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ludicrousSpeed ***** válasza:
22%
15 évesen mit keresel itt?
2022. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

16 évesen én is ott tartottam, hogy a leendő pasim legyen 190 :)))


Kinövi majd :)

2022. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Majd kinövi pár év múlva
2022. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
7es, köszönjük a magvas hozzászólást. Mondjuk jeleznénk, hogy az oldal alsó korhatára 16 év..
2022. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!