Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Együtt lehet élni úgy valakive...

Együtt lehet élni úgy valakivel, hogy egy szót sem szóltok egymáshoz (nekem sikerült)?

Figyelt kérdés

Az egyik tesómról lenne szó. Kb két éve, hogy nem társalgok vele.

Együtt élünk a szülői lakásban hárman + a kis korú öcsém.

Össze vesztünk valamin úgy 2 éve és én azóta egyszerűen ignorálom.


Annyiban kimerül a beszélgetésünk, hogy néha leb*szom pár "piti" dolog miatt... lustaság, trehányság, alkohol problémák és ezekből adódó dolgok miatt többnyire.


Már gondoltam, hogy kifizetem a ház őrá eső részét (öröklés a szülők után) és kipenderitem a fenébe.

Van erre valami jogi lehetőség?



2022. dec. 29. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szülők helyében téged pofoználak fel. De úgy látom már túl késő.
2022. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, gyerekek nem használhatják az oldalt. A kérdésed alapján 12 lehetsz, nem való ez még neked.
2022. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Troll.
2022. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a tulajdonában van a ház?
2022. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
A szülői házban a szülők döntik el, hogy ki lakhat. Ha meghalnak a szülők, akkor egyenlően örököltök. Ha ki akarod fizetni és ő ebbe belemegy, közjegyző, vagy ügyvéddel köthettek szerződést. Amint megtörtént a kifizetés és a tulajdoni lapon a te neved szerepel, jogosan kilakoltathatod.
2022. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint elhetséges.
2022. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!