Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéri kapcsolat ? Mi...

Testvéri kapcsolat ? Mi számít normálisnak ?

Figyelt kérdés

Kérdés a testvérek közötti kapcsolatra irányulna.

Azonos, vagy akár ellenkező nemű testvérek között mennyire van jelen a szégyenlősség?



2023. márc. 13. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Amennyire beléjük lett nevelve. Anyu, apu hogyan nevelte őket, hogyan látta ezt, hogyan adta tovább.
2023. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hogy nőttek fel, mi votl náluk a emgszokott. Egy vallásos családban totál más lesz a norma mint pl egy naturistánál.
2023. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem előtt simán mászkálunk egymás előtt meztelenül ha úgy alakul, de az öcsém előtt felnőttként már bugyiban sem.

Egyikünk sem prűd, ha pl. látom őt alsógatyában semelyikünket nem zavarja, de valahogy én bugyiban már nem jelenek meg előtte.

2023. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem anyukám folyton pucéran mászkált, de én nem szerettem ezt soha. Lány vagyok, egy húgom van, nem pucérkodunk direktbe.


Az emberekbe nem csak nevelni lehet dolgokat, születünk egy személyiséggel. Könyveket is olvassatok néha, vagy legalább ne mondjatok ekkora nagy bizonyossággal butaságokat.

2023. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem már sz is irrital, ha öcsém alsógatyában van. Én is csak felöltözve megyek ki
2023. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem van.Én előtte nem mutatkozom max melltartó és gatyában,de ez is ritka.Ő simán mászkál előttem pucéran.Engem nem feltétlenül zavar,de nem örülök neki.
2023. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Személyiség függő.
2023. márc. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hugommal nem vagyunk szégyenlősek egymàstol, de nem is szokàsunk meztelenkedni. Ha olyan a helyzet akkor nem okoz gondot.

Bàtyàm pedig legalàbb bugyi+melltartó az amiben làthat. Habár ő ezt nem mindig érti.

2023. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémmel közös szobánk van

Fiúk vagyunk mindketten

Abszolút nem vagyunk szégyenlősek

Míg az egyik zuhanyzik másikunk borotválkozik fogat mos majd csere

2023. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1-es, azért ez nem teljesen így van.

Minket is szégyellősnek neveltek a szüleink nővéremmel, nekünk mégis más a személyiségünk és nem vagyunk szégyellősek egymás előtt.

Fiú vagyok.

2023. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!