Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 33 éves Budapesti, normálisnak...

33 éves Budapesti, normálisnak tartott, normális életvitelű férfiként ismerkednék korban hozzám illő Hölggyel, de hol?

Figyelt kérdés
Talán itt? - Szívesen leveleznék, ismerkednék. Szeretnék találni valakit, akivel a "régi rend" és "régi értékek" szerint lehet kommunikálni. Értsd: Normális értékrend, egyéniség, komoly gondolkodás, komoly célok.

2021. nov. 5. 16:11
 1/8 anonim válasza:
Miitt.hu
2021. nov. 5. 16:17
 2/8 anonim válasza:
A miitt jó, arra még egy szavazat! :)
2021. nov. 5. 16:37
 3/8 anonim válasza:

Szia. Mivel foglalkozol? Merre laksz Budapesten? Van egy 34 éves ismerősöm, nagyon kedves aranyos lány (jogász), és olyan sokszor gondolok arra, milyen jó lenne találni valakit neki.

(ő is ezen van, évek óta, de nem igazán volt sikeres eddig ez a része az életének).

2021. nov. 5. 17:07
 4/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne egy bővebb bemutatkozás.
2021. nov. 5. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha bővebben kell bemutatkoznom, akkor ott az üzenet lehetősége. :)


Alapvetően IT területen dolgozom (nem support). A Dunáról keletre, és lentebb, avagy a jobb-alsó kvadránsban.

2021. nov. 5. 19:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Olyan tapasztalt vagyok az oldalon, most vettem észre, hogy a kérdésre is válaszolhattam volna konkrétabban, a minták azt mutatják, hogy úgy kell, hogy:

3/5 és 4/5 "-re válaszoltam" korábban.

2021. nov. 5. 20:06
 7/8 anonim válasza:
Mátészalkán
2021. nov. 5. 21:40
 8/8 anonim válasza:
Ez az utolsó mondat: "A Dunáról keletre, és lentebb, avagy a jobb-alsó kvadránsban." biztos nagyon sok embert megijesztett xD
2021. nov. 6. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!