Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki hogyan kezelne egy ilyen...

Ki hogyan kezelne egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A testvérem megvádolt, hogy miattam szakított vele a mostani párja. (A közös baráti körünkben volt és mindkettőnknek tetszett. Viszont a pasas, a tesómat választotta. Én itt le is zártam magamban a dolgot.)Szerinte a "háttérben próbálkoztam", különben még együtt lennének. Hiába mondtam neki hogy nem, hajthatatlan maradt, pedig még bizonyítani sem tudta az ellenkezőjét. (Egy fél évvel ezelőtt készült csoportképre hivatkozott, hogy szerinte odasimulok a párjához, és hogy azóta "figyel".Azt sem tudta, hogy nekem van valakim, kb 4. hónapja. Letiltottam minden platformon, és egy ideig látni sem akarom. Olyannyira, hogy a születésnapjára sem szeretnék, elmenni, csak egy üdvözlőlapot küldeni. Szerintetek túlreagálom?Felnőttek vagyunk mindketten. Én 39 N ő 31/N.

2023. márc. 15. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Vagy még jobban elmérgesedik ha ráhagyod, vagy idővel rájön hogy nem volt semmi, de ez kétesélyes.
2023. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hagytam rá. Elmondtam neki, hogy nem volt semmi, és van valakim. (Aki nem az ő ex-pasija.)
2023. márc. 15. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát én egy üdvözlőlapot se küldenék...
2023. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én sem küldenék semmit. Itt vagy ő jut el a belátásig, vagy szünet jön a kapcsolatotokban.
2023. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan? 30 fölött?


Nyilván ott bukik a dolog, hogy nem is jött veled össze az ex, tehát semmi logika nincs ebben, de szerintem erre kár hivatkozni.


A pasi meg szintén felnőtt, de nem képes hihetően visszaadni a szakítás okát?


Szerintem hagyd.

2023. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
97%
Ha tényleg nem jött veled össze a pasija, én sem értem...Én is csak egy lapot küldenék, aztán csak lehiggad, és rájön, hogy nem volt jogos a vád.
2023. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem jött velem össze. Még csak nem is az ismerősöm Fb-on. Nem is beszélek vele soha.
2023. márc. 15. 20:34
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez eléggé fura indok,hogy közel simultál hozzá 6 hónapja és most szakítottak csak.Eléggé gáz,hogy 31 évesen ilyen szinten van a testvéred agyilag.Ha elmagyaráztad neki normálisan és így sem hiszi el akkor felesleges lenne tovább hajtani az igazad.Hagyd rá majd megérti,hogy semmi közöd hozzá,ha megnyugszik a szakítás után.
2023. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Komoly 1 f.szt többe néz mint a saját testvérét! Ezért is ilyen nyomorult világot élünk pl nak okáért. (33ff)
2023. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, én végig azt hittem, hogy tizenévesek vagytok.
2023. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!