Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki hogyan kezelne egy ilyen...

Ki hogyan kezelne egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A testvérem megvádolt, hogy miattam szakított vele a mostani párja. (A közös baráti körünkben volt és mindkettőnknek tetszett. Viszont a pasas, a tesómat választotta. Én itt le is zártam magamban a dolgot.)Szerinte a "háttérben próbálkoztam", különben még együtt lennének. Hiába mondtam neki hogy nem, hajthatatlan maradt, pedig még bizonyítani sem tudta az ellenkezőjét. (Egy fél évvel ezelőtt készült csoportképre hivatkozott, hogy szerinte odasimulok a párjához, és hogy azóta "figyel".Azt sem tudta, hogy nekem van valakim, kb 4. hónapja. Letiltottam minden platformon, és egy ideig látni sem akarom. Olyannyira, hogy a születésnapjára sem szeretnék, elmenni, csak egy üdvözlőlapot küldeni. Szerintetek túlreagálom?Felnőttek vagyunk mindketten. Én 39 N ő 31/N.

2023. márc. 15. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha még friss a szakítás, hagyd őt, hogy feldolgozhassa. Elmondtad, hogy mi az igazság, most ne nyaggasd, ne szítsd tovább a feszkót, hanem hagyd, hogy megeméssze.
2023. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
66%
Távolságtartó viselkedés.
2023. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Sehogyan - aki ilyen hülye, azzal szóba sem állok, ha családtag, ha nem.
2023. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

10-es, teljesen jogos, szerintem is tini-színvonal.

Én szóba sem állnék vele többet, amíg bocsánatot nem kér.

Egyébként, ha ilyen idióta, hisztis p..a, könnyen lehet, hogy emiatt hagyta ott a férfi.

2023. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat. Utolsó válaszoló tejesen gyetértek veled! Mielőtt tiltottam én is hasonlót írtam neki. Hogy mást okol azért mert tönkrement a kapcsolata, de elfelejt tükörbe nézni.
2023. márc. 16. 19:37
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
A mérgező kapcsolatokat, mérgező embereket egyszerűen el kell kerülni. Ennyi. Azért mert véletlenül a testvéred, még lehet egy hülye picsa. Hanyagold el és legyél olyan emberekkel, akikkel jól érzed magad.
2023. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!