Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha bátyként nem...

Mit tegyek ha bátyként nem kezelem jól hogy a húgom "nő fel"?

Figyelt kérdés
Igaz elég fiatal még, 13 éves. De velem szemben egyre furábban viselkedik.
2023. márc. 23. 21:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kicsit konkrétabban írd le, mi ez a fura viselkedés és ezt te hogyan kezeled nemjól.
2023. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát mindig olyan mintha titkolna valamit. Telefonját mindig elfordítja, szerintem folyton irkál, néha odamegyek hozzá aztán látom rajta hogy fura.
2023. márc. 23. 22:00
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Talan mert elege van, hogy a tesoja allandoan azt nezegeti, hogy mit csinal?


13 eves, tini. Nem arra vagyik, hogy a nagyteso belepofazzon az eletebe, elhiheted.

Hagy beken.

2023. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Már nem anyukátokkal beszéli meg a pasiügyeit? A múlt héten még az volt a problémád, hogy hiába hallgatóztál.
2023. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
kamasz....
2023. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg ne nézd hogy kivel csetel, engem is nagyon felidegesített ennyi idősen, hogyha a család vagy mások nézegetik. Még akkor is ha igazából pont az érdekli őket legkevésbé hogy kivel írogatsz, csak véletlen arra néznek, akkor is elfordítod néha a telefont, mert úgy érzed, hogy ami ott történik chatben, az csak a te dolgod, a magánügyed. És ez azért igaz is.


Viszont azért ne hagyd békén teljesen, ahogy a #3as írja. Én most pont azzal rontottam el sok mindent az öcsémmel kapcsolatban (12 éves), hogy túl sok mindent hagytam rá, mert azt éreztem, hogy jelenleg (ebben a korban) sokkal kevésbé van rám szüksége. Viszont kiderült, hogy csak rosszul viszonyultunk egymáshoz, nem értettük meg a másikat, meg nem is beszéltünk eleget mert csak,, békén hagytam". Tény hogy ebben a korban sok új dolog jön nekik, szeszélyesebbek, és néha titkolóznak is, de attól még próbáld meg mégjobban megerősíteni vele a kapcsolatodat, mert egy kis idő múlva nagyon fontos lehetőség neki az érzelmi stabilitás, főleg a család körében. Pláne hogy a lányok azért valamivel érzékenyebbek is.

2023. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Tök normális hogy saját teret akar, és magánéletet. Az nem normális ha a bátyó beleüti az orrát mindenbe, meg tapad mint a pióca.
2023. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszichológushoz, t'án ha ő felhomályosít, hogy evvel a kontrollmániával nem csak őt, mindenkit el fogsz marni magadtól, csak idő kérdése.
2023. márc. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
kezeld jól.
2023. márc. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Akadj le róla.
2023. márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!