Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Alakulhat még ki velük normáli...

Alakulhat még ki velük normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

26/F vagyok és van 2 bátyám, akik 36 és 40 évesek. Gondolom a korkülönbség az oka, de nem igazán vontak be semmibe, még akkor sem, amikor már idősebb voltam. Viszont múlt hétvégén elmentünk wellnesselni, engem is elhívtak magukkal, de ismét nem igazán foglalkoztak velem, a legtöbb beszélgetésnek is csak annyi lett a vége, hogy "jó, de te gyerek vagy, nem tudsz nagyon hozzászólni".

Volt, hogy valamiért hívtam az egyiküket, de nem vette fel, és amikor mondtam neki, hogy fontos, azt a választ kaptam, hogy ugyanmár 26 évesen mi olyan nagy gondom lehet, nekik van saját családjuk, nekem meg csak magammal kell foglalkoznom.


ápr. 24. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ök nem érdekeltek ebben, ezért nem
ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem
ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát azok alapján, amiket írtál, nem sok esélyt látok rá, mivel ők egyáltalán nem érdekeltek ebben. Tudom, hogy neked ez rosszul esik, de nem érdemes olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.
ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Pont erről írtam egy kerdes alá. Nalunk nem ilyen téren van probléma, mert nincs ilyen nagy korkülönbség, de a tiédet is durvának tartom. Én abban látom a probléma gyökerét hogy én vagyok a fiatalabb, ez van a te esetedben is. Suerintem ezzel már nem lehet mit csinálni sajnos. 47, 49, 51 válaszoló vagyok a belinkelt kérdésnél.
ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
45, 47, 49, 51
ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem sem. Viszont ha majd te leszel 40 év körül,és esetleg ők 60 évesen próbálkoznának nálad,mert fordulhat addigra a kocka,( lehet ők elválnak,munkanélküliek lesznek,bármi),akkor remélem te is ilyen nagy "odaadással" fogsz velük foglalkozni.

Hagyd őket,és építsd a saját életed. Hidd el,fognak ők még téged keresni a problémáikkal.

ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon gaz a viselkedesük, nekik tamogatni, segíteni kéne teged, nem anyagilag ertem, hanem emberileg, ott allni meletted. Elmegy az elet es a testverek nem ismerik egymast... A szülők is hibasak ebben, en ugy lebaszarintanam oket mint a pengosmalacot, kiskortol rajuk kellett volna szólni, raszoktatni oket h van egy testveretek haho, mostanra természetes lenne. Nekem is fiaim vannak, úgy mondom...
ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ja, es igaza van annak aki irta, hogy ez fordulni fog, idosebb korban fognak ok meg hozzad fordulni, hidd el...
ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Ugye mindenkinek ismerős az amikor azt mondják hogy XY tartja össze a családot. Ismerőse körömben is van ilyen, ők is nagy korkülonbséggel születtek, de van egy ember a családban aki miatt összejárnak. Lehet hogy nálatok nincs ilyen ember, és a nagy korkulonbseg miatt nem maradt közös nevező. Bár szerintem is ebben a szülő is hibás, nem.feltetlenül szándékosan, de a neveléskor lehet tudatosan figyelni arra hogy legyen összetartás.
ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!