Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm át készül verni a...

A tesóm át készül verni a szüleinket, és engem kér meg, hogy segítsek neki ebbe?

Figyelt kérdés
Egy olyan dologról van szó, amire a faterom kifejezetten harap. Állandóan ezt csinálja, mindig engem kér meg, hogy falazzak. Ha nem segítek szinte biztosan kiderül, viszont ha segítek se biztos, hogy titokban tudja tartani, és akkor én is szívok miatta. Ti mit tennétek?
2023. ápr. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne falazz! Oldja meg magának!
2023. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem segítenék.
2023. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
74%
Én pl. kiírnám érthetően a kérdést.
2023. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ideje hogy vállalja a felelősséget. Nem értem miért jó ha átver valakit. Egyszer meg kell tanulnia hogy ez nem helyes
2023. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem fogom beköpni, de segíteni se. ha megkérdeznek ezzel kapcsolatban nem fogok hazudni.
2023. ápr. 8. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem nagyon nem mindegy, hogy mi az, amire apukátok "harap".

Ha arról van szó, hogy egy neki nem szimpatikus lányt akar randira hívni, és ebben kér, hogy falazz neki, hát igaza van. Ha a családi ezüstöt akarja zaciba csapni, már kevésbé kellene támogatni benne.

2023. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne segits neki.
2023. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk nem mindegy, hogy mit tudom én, bulizni jár és mattrészegen esik haza, vagy csak elmenne bringázni a haverokkal, csak valamiért szúrja apátok szemét.


Azért írtam a bringát, mint példa, mert nálunk ez is baj volt anno.

2023. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!