Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ezzel az élettel?

Mit tegyek ezzel az élettel?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Egy szegény családból származok, 3 testvérrel. A testvéreim 21, 17 és 13 évesek. Ez a család... kiközösít. Kisgyermekkoromban idegbeteg voltam, akkor csináltam a legtöbb rosszat, de mégis kivetítik rám, hogy a gyerek a hibás mindenért, nem a szülő, és az egész kicseszett rokonságban én lettem a rossz, akit mindenki hibáztatott, elnyomott, semmibe vett. Persze, egy kisfiú csak úgy idegbeteg lesz, biztos nem a verések, szexuális erőszak rokon által és ilyenek az okai.(...stb)


Itthon élek még. Az öcsém soha nem is köszön (13 éves), a 17 éves húgom egy undorító féreg, megígérte, hogy normális lesz, ha neki adom a 60 ezer forint értékű fülhallgatómat, de egy féreg maradt, és az új barátjának (aki biztosan tovább ad mindent) minden létező dolgot elmondott rólam, mintha akárkinek is köze lenne hozzá, de engem számon kértek mindig, hogy a nem létező barátaimnak kibeszélek mindent róluk, miközben mindig tiszteletben tartottam őket. Sorolhatnám tovább, 1-1 példát hoztam 2 emberre a családomból.


Rühellek élni. Mit tegyek? Hova lenne érdemes költöznöm? Melyik megyébe? Szegedre? Debrecen? Idővel külföldön is szeretnék dolgozni.



2023. ápr. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell más megyébe költözni, egyszerüen keresel egy lakást/szobát az anyagi helyzeted szerint és elmégy a város túlsó végébe, a címedet nem kell megadni.

A telefonon letiltod öket és éled a saját életedet.

2023. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért élsz még egyáltalán velük?
2023. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi a vegzettseged, de a lenyeg, hogy ne maradj mergezo kozegben.

A legjobb talan az lenne, ha elsore munkat keresnel (lehetoleg tavol a mostani lakhelyedtol es olyat ahol van munkasszallo is es biztositjak az ottlakasodat. regebben ilyen volt Győrben sok gyar ahova kb. 8 altalanossal is lehetet menni. Sokszor elment oda a csaladfo (apa vagy anya) es onnan kuldozgette haza a penzt es havi egyszer magat is a vegekre. Persze ha Győrben elsz akkor meg ez talan pont nem opcio.

Ha egy ilyen munkahelyen lennel akkor viszonylag gyorsan osszeszedhetnel egy kis tartalekot (ami vagy kulfoldi dobbantashoz eleg vagy arra hogy egy jobb munkat talalj es ahol azt talalpd ott egy alberletet ki tudj fizetni kaucioval es elkezdhess egy elvileg nor.alis eletet).


A 13 evestol.ne vedd zokpn a nem koszonest...a 17 eves hug eleve olyan-amilyen legalabb tudod mire sza.itjatsz a kesobbiekben is.


Csak a tavolsag es az ido fog segiteno azon hogy ezeket.kiheverd.

De mielobb menj el.

2023. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rég a saját életed kéne élni külön.
2023. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Szegény családban vagy, utálsz ott lenni meg szar minden is...de 60 ezres fülesre telik.

Munkád van gondolom...? Keres albit vagy szobát és költözz. Más megoldás nincsen!

2023. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindösszesen egy dolgot kell tenned hosszútávon. Feldolgozni a múltadat, traumáidat egy nagyon jó pszichológussal. Máshogy nem fogsz tudni normális lenni és normális életet élni.
2023. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!