Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha hajléktalannak...

Mit tegyek, ha hajléktalannak érzem magam, de édesanyám ragaszkodik hozzám, ezért kénytelen vagyok otthon lakni?

Figyelt kérdés
Sajnos húgom pont felvételizik, nehéz helyzetben van, de én nem tudok mellette állni.

2023. febr. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Lakjál az aluljáróban akkor. Ott biztos jobb lesz, mint édesanyádnal.
2023. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Egyszerűen beszennyeztem az életem. Neki se jó már velem.
2023. febr. 3. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tűzzel ki normális célokat, mert normális életet általában úgy lehet élni.
2023. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem úgy volt, hogy repjegyet veszel és mész külföldre hajléktalankodni?
2023. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Tudom mit érzel én is börtöntölteléknek éreztem magamat miután 9 év után szabadultam egyszerüen hiányzott a benti élet és a barátaim. Én átalakitotam a szobámat börtön stilusura kidobáltam a szekrényeket átfestettem a szobát lerugdostam a falat betettem egy vaságyat egyenruhában aludtam és berácsoztam az ablakomat.


Ha szived mélyen hajléktalan vagy de anyádal kell lakni aludj kint az udvaron szivacson vagy a ház mellett annak olyan a hatása

2023. febr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Szia Martin! Húgod végre felvételizik egy neki való bentlakásos intézménybe?
2023. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!