Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 30 évesen, önálló élettel a...

30 évesen, önálló élettel a nagymamám még mindig ellenőrizget és számon kér. Tényleg én vagyok a rossz unoka ha nem-et mondok? Többi lent

Figyelt kérdés
Állandó konfliktus forrás ez az állandó számonkérés. Mindig tudni akarja, hogy hol voltam és mit csináltam. Ha nem megyek el érte a lányáékhoz és hozom haza amikor ő gondol egyet, akkor még ő van megsértődve. Minden napra szeretne kitalálni, csakhogy az legyen amit ő akar. Már megfújt ezzel.
2017. nov. 4. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Benned nincs baj, csak a szülő és nagyszülő rendkívül nehezen tudja magában helyretenni, hogy nincs beleszólása a gyereke, unokája életébe és úgy kell tekinteni, mint egy idegen embert. Csak ez nagyon nehéz !!!
2017. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért, mert van benne. Hirtelen felindulásból így sikerült.
2017. nov. 4. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz unoka. Meg kell mondani a nagymamának, hogy önálló, felnőtt ember vagy és nem tartozol senkinek számadással arról, hogy mit teszel. Megkérni meglehet dolgokra, ha meg tudod oldani, megoldod, de megvan a magad élete és ezt tartsa tiszteletben.

Állj a sarkadra. Akkor majd előbb-utóbb rájön, hogy mi a helyzet.

2017. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

de minek veszed fel neki a telefont?


ha nem beszélsz vele nem tud számonkérni

2017. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tegnap csak 10szer hívott, ki voltam kapcsolva.
2017. nov. 4. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te menj el érte, vidd őt haza majd menj te is haza a lakásodba? Csak hogy ő kényelemben legyen?
2017. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Üsd le a kobrát!
2017. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Már megfújt ezzel


Jajjjjjjjj

2017. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan,30 évesen ilyen tátott szájú vagy,hogy egy öregasszony sakkban tart?Ne haragudj,de ez akkora röhej,hogy ebből jó,ha Kőhalmi Zoltán tudna kabarét írni.

30 évesen nem dolgozol semmit se,hogy ne tudj félretenni és a banyától minél messzebb költözni?Vagy eszedbe se jutott továbbképezned magadat?

2017. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
84%

Én 21 évesen, mint a sakál, úgy üvöltöttem az apámmal és 1 hajszál híja volt, hogy állon küldjem, te pedig 30 évesen félsz a nagyi duzzijától?

Nem vagy rossz unoka, jó ember vagy, hogy törődsz az érzéseivel, de egyúttal mocskosul határozatlan és alamuszi. Nem akarlak bántani, de állj már a kib_szott sarkadra!

2017. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!