Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan adjam tudtára?

Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés
Kis házban lakunk. Húgomnak van egy párja, állandóan beülnek a konyhába, így étkezni és mosdóba sem tudok kimenni, mert ott bámulnak állandóan. Hiába mondtam neki, hogy ne jöjjenek át állandóan, nem érdekli, mert szánalmas ember, aki csak a saját érdekeivel törődik, aki a saját anyját is kihasználja, és szemrebbenés nélkül vallja be, hogy ezt érdemli az anyja, stb miközben nyilván nem, de nem akarok belemenni ebbe. Mit tehetnék? Mondjam meg a szemükbe, hogy kotródjanak? A szüleimet nem zavarja, de engem igen, és ha nekem sem szabadott a barátnőmet elhozni mindig, akkor fordítva is legyen már így, hogy ne kelljen hallgatni, hogy "foss már halkabban" és ilyenek, mintha nekem kéne alkalmazkodni és nem egy kívülállónak, akit egy semmirekellő hazahoz. Nem elég napközben, de este 11-ig is, és fürödni sem lehet. Mit tegyek? Vágjam pofon? Úgy unom, hogy nem lehet felfogni a szép szót.

2023. ápr. 29. 17:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*kihagytam: azért, mert nem kéne kimennem, ott lennem, amíg ott vannak az adott helyen. De ha iskola után este 11-ig ott vannak, mit tegyek?
2023. ápr. 29. 17:49
 2/28 anonim válasza:
87%

Miért a konyhába ülnek? Amúgy ezzel sok mindent nem tudsz tenni, próbáld meg őket rábeszélni, hogy menjenek a palijához, ott szeressék egymást, szólj szüleidnek, kérd meg őket, hogy próbáljanak rá hatni. Ha semmi nem jön be, akkor próbálj meg feltűnősködni, legyél állandóan ott, csinálj mindent hangosan, egyszer csak megunják talán. Nem a legjobb mód, sőt, de ha semmi más nem használ...


Mellesleg nagyon becsülendő, hogy így kiállsz édesanyád mellett

2023. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Na ebből aztán nagyon nem világos, hogy mért nem lehet fürödni! Hacsak nem annyira kicsi a házatok, hogy még fürdőszoba sincs. A konyhába is nyugodtan kimehetsz, te döntötted el, hogy nem vagy hajlandó, nem ők küldtek ki. De nyugodtan megmondhatod nekik, hogy menjenek ki, amíg te eszel. Ez mind a te döntésed, nem az övék!
2023. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj valószínű a szülők rontottak el valamit vagy legalábbis édesanyád, valamiért dühös rá akármennyire is véded, ez tipikus reakció a nővéredtől.
2023. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
proliknál ez megy
2023. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Szóval nem lehet kimenni, mert nem akarsz. És nem tudsz a fürdőben fürdeni, mert ők a konyhában ülnek. És ez mind csak téged zavar. Hmmmm. Hát nem tudom, kinél van a probléma.
2023. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani takarodjak be, és amikor fürdenék, kinyitják az ajtót és néznek.
2023. ápr. 29. 19:47
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Licsit fura nekem ez a történet, de én már simán elküldtem volna melegebb éghajlatra, hogy gondolkodjanak már el.
2023. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen zár a fürdőszobában.
2023. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Szexelni is szoktak nálatok?

Nem unalmas nekik folyton a konyhában lenni?

2023. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!