Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám teljes pánikban van a...

Anyukám teljes pánikban van a koronavírus miatt, és raktározni kezdett. Hogy adjam a tudtára finoman hogy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Megvett 30 kiló macska eledelt,almot,kb.200 palack ásványvizet, rengeteg konzerves készételt, WC papírt, gyógyszereket, elemeket, stb. stb. Mindig is nagyon hipochonder volt,de ez már vicc. Elég kicsi lakásban élünk hárman (anya,én,bátyám+2 macska),és most ha valaki bejön szerintem azt hiszi hogy egy atombunkerba tévedt. Nem vagyunk valami gazdagok úgyhogy ez szerintem még pazarlás is volt. El fogy majd persze, de most egyen az ember fél évig konzerv székelykáposztát hogy ne kelljen kidobni?Teljesen felesleges ez az egész mert ha tényleg valami baj történne max elhúzzuk az elkerülhetetlent egy darabig.
2020. febr. 24. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerencsére elállnak. Legalább jó ideig nem kell vásárolni ezekből :)
2020. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Ne kakkantsa össze magát senki a fertőzés miatt, mert erre is lesz gyógyszer, plusz ha aggódik, fix h bevonzza a bajt. A fertőző betegségek többsége olyan, mint a kutya, arra megy, aki fél tőle. Egyszer-hamarosan-úgyis kitalálnak valami csodabogyót rá, és ha most jön a nyár, akkor az influenzához hasonlóan ezek a kis víruskák is levitézlenek, s majd jövő télen újra kicombosodnak, de ha kitalálják a gyógymódot, akkor ennek is vége, és több vírus hal meg, mint ember. :D:D 20 éves nő vagyok, és nem olyan besz........ri meg pesszimista. Csak az aggaszt, h nehogy Romániába is betévedjen a vírus, mert Délkelet-Magyarországon élek, it meg ugye sok a román, de nem vok rasszista, csak a fertőzés félemlít meg simán; de nem ezen agyalok minden másodperctöredékban.
2020. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám is bevásárolt bár azért nem ilyen durván 😀 Baj nem lehet belőle sőt.. Az olaszoknál hiába várták a boltok nyitását nem nyitottak ki ahogy elrendelték a karantént.
2020. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze, aztán ne adj isten nálunk is karantén lesz, akkor mit eszel? Ami otthon van? Pár napig elég lesz :-) vagy majd megeszitek a macskákat, gondolom
2020. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

A konzerv vagy 5 inkabb 10 evig elall. Tehat nem.fel ev alatt kell felennetek.

Anyud lehet hypochonder, de nem hulye. Szerintem jol tette, hogy bevasarolt. A viz kulonosen jo otlet.

De leginkabb szappant kellene vennie es szajmaszkot.


Amugy jobb felni, mint megijedni. Remelem hamar pecseng a koronavirus es nem.mutalodik. Az olasz karanten tenyleg ijeszto, mert ez mar nincs annyira messze, ennek ellenere en nem.rohantam.bevasarolni.

Viszont olvass prepping temaban angolul...anyud jofej

2020. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mondták ezt az Olaszok is, akiknél egyik napról a másikra karantént vezettek be.

Én nem voltam sosem ez a pánikolós, hipochonder, betárazós, telibe tojtam a H1N1-et, meg az ebolát is, de most kicsit én is befostam. Ez nekem másnak tűnik, mint a többi. Nekem erről az a véleményem, hogy egyszer elkerülhetetlen lesz a mai világban egy olyan vírus mutálódása, amit az emberiség nem tud megfékezni. Mint régen a pestis. És lehet, hogy ez az, nem lehet tudni, de szerintem jobb egy kicsit elővigyázatosnak lenni. Tele vagyunk tömve gyógyszerrel, esszük a kobrákat, denevéreket, stb... Lehet, hogy ez csak fel van hájpolva, de és ha nem? Inkább veszek 2 kilóval több cukrot, meg 20 kilóval több macskaalmot, minthogy holnap bezárjon a Spar és kongjon otthon a hűtő. Persze, amit anyád csinál, az túlzás!

2020. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még mindig hulyesegnek tartod? Vagy nem hallgatsz hireket...
2020. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Kerdezo! Hova tuntel?

Még mindig hulyesegnek tartod? Vagy azert mondtal otthon egy bocs anyut:-)?

2020. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Őszintén még mindig hülyeségnek tartom. Csak egyre több az anyukámhoz hasonló felesleges pánikoló. Felvásárolják a fél boltot meg jajveszékelnek nonstop.. nevetséges. Ha tényleg nagy baj lesz sokra megyünk majd a konzervekkel.
2020. febr. 28. 17:34
 10/11 anonim válasza:

Ájjále keci, he!

Mivan veled p.sztulat ?!

2020. márc. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!