Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan adjam "apám" tudtára...

Hogyan adjam "apám" tudtára hogy nem vagyok rá kíváncsi?

Figyelt kérdés
Amíg velünk volt mást se csinált csak vert,és ivott.6 éves voltam amikor elment,most 18 vagyok.(börtönbe zárták)Nemsokára szabadul de látni se akarom!Ezt hogy adjam tudtára úgy hogy nem látom?
2023. febr. 18. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem akar veled találkozni, minek adnád tudtára, hogy nem akarsz vele találkozni.
2023. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Nyilván ő sem kíváncsi rád, nincs mit a tudtára adni.
2023. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű, nem találkozol vele, minek ezt külön elmondani, hogy héjj nem vagyok rád kíváncsi ha ugysem talalkozol vele?
2023. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Előzők, ti nagyon naivak vagytok. Kérdező 18 éves, már tud pénzt keresni, lehet rajta élősködni. Az árvaházba adott gyerekeket is ilyenkor keresi fel a szülő, mert hirtelen aaaaannyira hiányzik neki. Kérdező, a te habitusodtól függ. Én elküldeném "oda" és kedvesen felszólítanám a minél hamarabbi elhalálozásra ennél hangyabokányival vulgárisabb stílusban, de te simán csak mondhatod neki, hogy nem érdekel és ne keressen.
2023. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő nem keres, nem kell tenned semmit. Utána meg elég annyit, hogy most beszélünk utoljára, hasonló jókat kívánok, mint amit tőled kaptam, szevasz.
2023. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőletek vonult be és oda megy haza? Csak rájött már, ha eddig sem látogattad. Anyud milyen viszonyban van vele?
2023. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sanya967 ***** válasza:
0%
érd el hogy ismét lesitteljék
2023. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2023. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!