Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsémet egyetemista lány...

Öcsémet egyetemista lány fűzögeti Instán?

Figyelt kérdés
Tegnap bementem hozzá hibajavítóért, és éppen Instán csetelt egy lánnyal. Ránéztem a notebookra, olyan 23-24 lehet, és azt írta öcsémnek, hogy tetszik neki. Ő 14 éves. Akár kamu is lehet, és pasi az illető (vagy efebofil nő)? Ő csak röhögött és azt mondta, csak hülyülnek, de akkor is féltem. Beszéltem ma vele és most is csak nevetett és mondta, hogy nem lesz gond.

2023. ápr. 30. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Biztos, h nem.😂

A sajat dolgaiddal kellene foglalkozni inkabb🤭

2023. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

99% hogy pasi van a profil mögött. Egy normális 24 éves lány nem akar semmit egy 14 éves fiútól.

Kb 1% esélye van hogy tényleg csak hülyülnek, beszélgetnek. Inkább groomingolás folyik és hamarosan fotókat fog kérni a tesódról az idegen, vagy esetleg rábeszéli egy találkára. Én rajta tartanám a szemem és elbeszélgetnék vele az internet veszélyeiről. Egy 14 éves miért instázik amúgy?

2023. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Akik panaszkodnak hogy Efebofil elmondanám hogy igenis létező kifejezés

"Az efebofília szexuális irányultság, az ilyen orientációjú személyeket efebofileknek, magyarul leginkább „ifjúszeretőknek” nevezzük. Azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő."

2023. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nálunk a családtagokkal törődés a saját ügyeink része, lehet meglepő.

Én is attól félek, hogy valami perverz tata, de azt mondta, hogy úgysem találkozik vele, csak vicces, amiket neki írogat. Mondtam, hogy vannak ilyen grooming taktikák és megértette, de még megkérem, hogy tiltsa előttem a tagot.

2023. ápr. 30. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Hol voltak ezek a lányok,mikor én voltam 14?

Különben komolyra fordítva, könnyen előfordulhat,hogy kamu profil.

2023. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi a f@szom az az efebofil?
2023. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Laylah ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy öcséd hülyíti, hogy x évvel idősebbnek hazudja magát?
2023. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

3 opció van


- kamu profil és egy pedo ember aki képeket akar kicsikarni

-kamu profil és szervkereskedők akik el akrják csalni valahová

-vagy szimplán rohadt mázlista az öcséd

2023. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A hebefília a serdülőkor első szakaszához, az efebofília a serdülőkor második szakaszához való vonzódás. Bár a médiának szokása pedofíliának mondani, de nem az, mert az meg a serdülőkor előtti korszakhoz vonzódás.

A kutyához vonzódás meg a zoofília. Lehet csak én vagyok kukacoskodó, de azért manapság az internet világában ezeket az alap dolgokat illene tudni...

2023. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: Gratulálok, két hozzászólással előbbi leírást nem sikerült megtalálnod.


9: Nem, írta neki, hogy 14. Mondjuk, ha még 16-17-nek is mondaná magát (nem hiszik el róla), akkor is fura a csajtól.


10: Miért mázlista, ha egy 10 évvel idősebb csaj akarja megrontani(már ha feltételezzük, hogy az)?

2023. ápr. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!