Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna téged szülőként, ha...

Zavarna téged szülőként, ha az egyetemista gyerekednek túl "sok" külföldi barátja lenne? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 00:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
14%
Felkeltené mindenképp a figyelmemet hogy esetleg prostituáltként vagy webcam modellként dolgozik, főleg ha hirtelen Gucci / Louis Vuitton ruhákba kezdene el járni nem a H&M-es szetterbe amit kitúrtam neki
2023. márc. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne hogy zavarjon? Egy egyetemista meg nem gyerek, pont érdektelen hogy apu meg anyu mit szól a barátaihoz.
2023. márc. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
9%
Aggasztana, hogy esetleg külföldre akar menni.
2023. márc. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
92%
Miért zavarna? Azért mert kinyitják előtte a világot? És megismerhet más kultúrákat is?
2023. márc. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi a túl sok? Az én munkahelyemen a kollégák több mint fele külföldi, gondolom szaktól függően egyetemen is előfordulhat hasonló arány.
2023. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezen a bolygón született, nem külföldi.
2023. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
99%
Ez szerintem kifejezetten jó dolog. Nagyon örülnék neki, hogy a gyerekem nyitott, érdeklődő a világ felé. Sokat lehet tanulni más kultúrában nevelkedett emberektől. Gondolom idegen nyelven, pl. angolul beszélgetnek, ezáltal azt is tanulja.
2023. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
13%

Hiába pontozzátok le az elsőt, nem ír hülyeséget! Az eléggé gyanús, ha szinte csak külföldi barátai vannak és hirtelen azt veszed észre, hogy szemmel láthatóan sok pénze van a lányodnak!

Rosszlányok - on számos egyetemista lány van fent, akik elvileg csak a tanulmányaik befejezéséig vannak fent az oldalon. Közben a családjuk nem is tud az egészről, mert a lány elvileg kollégiumban lakik vagy albérletben.

Az onlyfans is nagyon népszerű mostanság a lányok körében pénzkereseti lehetőségek között.

Persze, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni! Elképzelhető az is, hogy csak szívesen ismerkedik külföldiekkel! Amennyiben nem veszel észre hirtelen anyagi változásokat a lányod életében, akkor nem kell aggódnod.

2023. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
92%

8-as, nincs igaza - szimplán belemagyaráz valamit, ami az esetek 99%-ában nincs.


Kérdező:

1. semmi közöm a FELNŐTT gyerekem baráti köréhez

2. egyetemen nekem is szinte csak külföldi barátaim voltak, ugyanis másodévtől külföldi karon terveztem folytatni a tanulmányaimat (amikor én voltam egyetemista, jó régen, volt ilyen lehetőség, hogy az adott egyetem ösztöndíjjal és kiemelkedő tanulmányi átlaggal az egyik külföldi egyetemre küld ugyanarra a karra). Hátrány, hogy kettőt végzel egyszerre. Kinn élsz és tanulsz, de mellette a magyar egyetem hallgatójaként ott is le kell vizsgázni.

2023. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
92%
Szülőként nekem ehhez mi közöm lenne?
2023. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!