Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A' úgy dönt, hogy a testvére...

A' úgy dönt, hogy a testvére feleségével, férjével intim viszonyt folytat az mit érez, gondol? Ha nem tettetek ilyet mit gondoltok erről? Illetve ha te ilyet tettél mit gondoltál épp akkor?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el attól, hogy nem a ti dolgotok, véleménye mindenkinek van.

2023. máj. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
88%
Én elítélem ezt a dolgot mert azért a lofasznak is van vége. Más boldogságát nem tenném tönkre, főleg nem így.
2023. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
90%
Igénytelenség alantasság , már az is ha csak azért haverkodik valaki bizalmába hogy bejusson általa valami kivanatosba és abból kijátssza . Rokonnal baráti zárt körből stb szexet beteg lecsúszott arcok bennszülöttek intéznek.
2023. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez undorító. Kb. mint az állatok. Tuti nem teljesen ép az, aki ilyenbe belemegy.
2023. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
13%

Négyes, és miért? Ez nem vérfertőzés.

Egyébként meg, az ő dolguk. Mindenki csináljon, amit akar. A következtetést meg le kell vonni a megcsalt félnek, pl hogy kiben bízzon innentől.

2023. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
94%

Jó de basszus a testvére párjával? Ne nevess már.


2. Voltam

2023. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%

Nincs tesóm, tehát fel sem merülhetett soha.

De én ezt undorítónak tartom.

Meg bármilyen rokoni kapcsolatban kufircolni, megcsalás nélkül is okádás kategória nekem.

2023. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%
Így van, alapból sem, azért van egy határ.
2023. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom kanosságot érez.
2023. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőmék rokonságában volt ilyen. Nagy bukta volt, két család ment gallyra tőle. Szerintem máshol kell dugópajtit keresgélni, nem a rokonságban.
2023. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Kései Sirató ***** válasza:
90%

Nagyon gáz és egyben fura is.

És a leggázabb az, aki a mostohagyerekével szexel, főleg ha erőszakolja.

2023. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!