Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a rossz? Szóval. A tesóm haza akarna költözni a családdal a szülői házba mert albérletben vannak és ki kell költözniük onnan.Ezzel nem lenne semmi gond. De a tesóm feleségével nem jövök ki mert rettentő egy kétszínű nő.

Figyelt kérdés
De mivel ilyen helyzetben vannak eltekintek ettől valahogy. Nem sokáig lennének csak míg a házat nem rendezik mert venni akarnak. Mondtam is neki hogy jöhetnek de vannak szabályok amiket be kell tartani. De ugyebár nekik ez nem tetszik. Mondtam nekik hogy a gyerekek valamit csinálnak valami rosszat ami nem szabad ugyan úgy rá fogunk szólni. Hát ők úgy tettek hogy a gyerekeire senki sem szólhat csak ők senki más. Mert akkor baj lesz. Mondom hát hogy képzelitek ha rossz dolgot csinálnak nem lehet rájuk szólni. Mondtam miből vannak aranyból. Mondom pl törnek, zúznak akkor hagyjam hát mondom bitos hogy nem. Ha valaki befogad és segít megengedi hogy itt lakjatok akkor alkalmazkodni kell. Mondtam is nekik nehogy már ti jöttök ide lakni és még ti szarjátok a spanyol viszat. Ahol laknak albérletben ott is az egész ház tömb ki van rájuk. És még én vagyok a szar mert mondtam hogy alkalmazkodni kell. És akkor már azt mondják hogy így nem költöznek ide meg megszakítják a kapcsolatot. Hát mondom hajrá. Ha e miatt akkor nem érdekel. Nem lesz olcsóbb a kenyér ha nem beszélünk. És még engem hordanak el mindennek. Nem is értem az ilyen embereket.

2022. aug. 22. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Várj, szóval akkor a te házadba akarnának költözni, vagy a közös szüleitek házába?😅
2022. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

el kellene gondolkodnod azon, hogy eleve nem úgy tettél bizonyos kijelentéseket, hogy azok támadólag hatottak?! abban igazad van , hogy vannak szabályok amiket be kell tartani, de mivel a szülői házról van szó, a tesód joggal gondolhatta, talán neki is van beleszólása a dolgokba, és pusztán jóindulatból kérte az engedélyedet. az pedig hogy előtte "lefenyíted" a srácait, joggal akaszthatta ki.

másként is előadhattad volna a kölykös balhés részt, mert az ahogy írtad, az úgy hatott hogy már eleve leírtad őket, mmilyen bajkeverő, neveletlen gyerekek is ők. de azt hiszem te már előtte döntöttél, ez a szabály dolog csak ürügy lehetett arra, hogy nemet mondhass. persze mindezt csak te tudod biztosan.

2022. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Most ez a te házad, vagy a szüleiteké, és te még otthon laksz velük? Utóbbi esetben te milyen jogon "engeded" meg nagylelkűen a beköltözést, és miért szólsz a gyerekeikre?
2022. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ellenségesen álltál hozzájuk, még semmi rosszat nem csináltak a gyerekek, de te már nekik esel. Ráadásul te élősködsz a szüleid nyakán, nehogy már te mond meg, mit lehet az ő házukban.
2022. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
"Nem sokáig lennének csak míg a házat nem rendezik mert venni akarnak." Nálunk is így kezdődött, apám hónapokkal később dobta ki a kedves rokont a határidőnél mint amit megbeszéltek, és még a rokonnak állt feljebb... Ugye nem hiszed hogy a tesódék, ha eddig albérletben voltak, tudnak házat venni?
2022. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt már ez a kérdés?
2022. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondani kellett volna, hogy ez lesz, az lesz, hanem ténylegesen rászólni a kölykökre, ha olyant csinálnak. Egyébként tulajdonrészed van a házban, vagy a szüleid megbíztak, hogy a nevükben intézkedj? Mert ha nem, alapvetően a szabályokat ők hozzák rád és a tesódra nézve is. Nyilván persze, ha a kölykök törnek-zúznak, ön-és közveszélyesek, szerintem bármely felnőtt rájuk szólhat, ha a szülők nincsenek ott, vagy nem teszik ezt meg. Ez nem is kérdés, hogy előre tisztázni kelljen.
2022. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon enm mindegy h kienk a háza.
2022. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Ivós játék. Ahányszor írja, hogy mondom vagy mondtam, iszol ....
2022. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Jól értem, hogy azért nem a tied a ház, ahová költöznének?
2022. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!