Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik így? Vagy a...

Miért viselkedik így? Vagy a természete ilyen?

Figyelt kérdés
A nővéremmel egy helyen dolgozunk mar egy ideje, mindig mindenbe bele köt 20 év korkülönbség van közöttünk zavarja ha le engedt hajjal megyek dolgozni ha túl sok parfümöt használok ha egy kicsit jobban adok magamra festem magam én egy fiatal lány vagyok ő családos anya nem értem miert teszi magát hozzám? Van egy kozos ismerősünk is aki egy idős velem es a nővéremet zavarja hogy öltözik hogy viselkedik meg minden. Az is idegesíti ha ez a csaj pasizik.

2023. máj. 17. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
A nővéred nem szereti magát. Sajnálom, biztosan szörnyű élete volt/van, amit nem tud kezelni, így kivetíti másokra. Nem tudsz semmit tenni. Csak ő változtathat, ha akar. Ha nem akar, nem kötelező ott dolgoznod.
2023. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé megkeseredett szint, amúgy szóban tedd úgymond helyre hogy felnőtt vagy te is, és foglalkozzon a saját dolgával.
2023. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Na kezdjük ott, hogy milyen helyen dolgoztok?
2023. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Munkán kívül is ilyen veled?
2023. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Mér ha nem lehet csak ott akar meg felelni
2023. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Úgy akarja magát jobbnak feltüntetni hogy másokat rombol.
2023. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez megint ilyen kis ego tunningolós, köpködős kérdés. Semmit nem tudunk a nővérről, nem tudjuk hol dolgoznak, ott mi az elvárt ruházat. Azt se tudjuk pontosan mit tart túl soknak a nővér, mert ez kb mindenkinél más. De persze, majd itt 10-en 20-an jól lehordják, hogy mekkora szánalmas nyomorék és a kérdezőnek máris jobb napja lesz, hogy na ugye, hogy mekkora szar ember a nővére, mert pár netes arc 2 mondat alapján megállapította, hogy az.
2023. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

A nők 90%-a ilyen élettelen nyomorék.

Szívesen!

2023. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne dolgozz vele egy helyen. Problem solved.
2023. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a munkahelyen ilyen hanem mindig. Meg nem gondolom azt hogy egy alap smink ami alapozó meg szempillaspirál egy kiló vakolatot jelentene.
2023. máj. 17. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!