Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok segíteni, hogy ne...

Rakzsuzsika kérdése:

Tudnátok segíteni, hogy ne bolonduljak meg a 48 éves apámtól? Mert már természetében úgy viselkedik mint egy nyugdíjas sőt rosszabban.

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez így nagyon homályos volt. Az öregek általában makacsok, ragaszkodnak valamihez, nem rugalmasak. Ne próbáld meggyőzni semmiről, csak mosolyogj rá.
2021. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

1-esnek:

Öreg? Egy 48 éves ember?

2021. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

3!


45 vagyok és esküszöm időnként kilencvennek érzem magam.....

2021. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogyan viselkedik az, aki olyan, mint egy nyugdíjas?
2021. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy idegen miképp segíthetne ezen szerinted? Ráadásul ilyen apró kérdést olvasva melyhez információ sincs.
2021. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Adj hálát az Égnek, hogy van még Édesapád. :-)

Akármilyen is, ő az apád. Az, hogy a természete öreges, ez kis gond az élet viszontagságai között.

Kezeld őt lazábban. Pl, ha mond vmi neked idegesítő dolgot, vagy "öregeskedik", akkor kezeld úgy, hogy Jól van, Apa, jól van. :-)

2021. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
Es milyen fiatal apud van en edesapam 40 volt mikor megszulettem en most 40 vagyok eltemettem sajnos 26 evesen.. ment el lelkileg labilis lettem utana munka manias szara valt az eletem
2021. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2-es választ olvasva inkább abban látom a problémát, hogy neked mániáddá vált az apád.

Sehol nem olvasni, hogy ütne-verne, vagy rossz szülő lenne, te meg örökké vele foglalkozol valamilyen formában.

Anyátok veletek él?

Ő mit szól hozzá, hogy neked az életed csak a 48 éves apád körül forog?...aki mellesleg minden, csak nem öreg!

2021. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megértem. Az én apám 52 éves, de már kb. 10 éve olyan mint egy 90 éves bugris öregember. Munka után lefekszik aludni, tv-t néz, netezik, eszik, alszik és ennyi az élete. Soha nem megy sehova, soha nem találkozik vagy beszél senkivel sem. Nem is érdekli semmi és senki. Beszélgetni sem lehet vele. Valamint vannak ilyen hülyeségei, hogy pl. nem szabad szellőztetni, nem szabad elhúzni a függönyt stb. Hozzánk sem jöhetett soha senki és nem lehetett otthon csinálni semmit, mert őt minden zavarja.
2021. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!