Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a húgom ellenem...

Mit tegyek, ha a húgom ellenem fordítja, a barátainkat, és anyámat?

Figyelt kérdés

Korábban ezt a kérdést írtam ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Azóta sem vagyunk beszélő viszonyban, mert nem kért tőlem bocsánatot!

Viszont annyi történt, hogy a közös barátainkat is ellenem fordítja, olyan váddal, hogy nem ez az első eset hogy "miattam" hagyja őt ott az aktuális pasija. (Soha nem mozdultam rá egyikre sem!)

A másik, hogy anyukánk születésnapját ünnepeltük volna, és azt mondta anyánknak, hogy ha én ott leszek, akkor ő nem jön el. Szegénynek úgy kellett megterveznie hogy én pár nappal előtte köszöntöttem, hogy a szemét húgommal nehogy összetalálkozzunk. Tartok tőle, hogy ellenem fordítja, a sok hazugságával anyánkat. Ha tudtok valamit tanácsolni, mit tehetnék azért hálás lennék...



2023. jún. 3. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne foglalkozz most a hugoddal, ugyse tudsz nagyon mit tenni, hagy hadd főjön a maga levèben. Ha most úgyis az igazsàgról akarnàd meggyőzni, csak rontanàl a helyzeten, jobban elmèrgesedne a kapcsolat. A hugod most ki van akadva ès ilyenkor mindig kell egy bűnbakk, aki miatt szzakìtott vele a baràtja. Azèrt a szüleidet, baràtaidat győzd meg az igazadról, ne hagyd magad. De a hugodat most inkàbb hagyd egy kicsit, remèlhetőleg nyitni fog, de jelezd azèrt neki, ha kèszen àll új fejezetet nyitni, akkor te megbocsàtasz neki (mèg ha nagyon nehèz is, tudom) ès ne jàtszd akkor a sèrtődöttet, mèg ha neked is volt vègig igazad.
2023. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Végül is nem alaptalan a feltételezése, te magad írtad le hogy tetszett neked, ami biztos fel kellett tűnjön neki valahogy, valamiből.
2023. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
79%
A következő pasijára most már tényleg startolj rá.
2023. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es. Írtam: mivel a tesómat választotta, onnantól nem foglalkoztam a pasival. Van is valakim. A vicc, hogy a hugom mondta meg az expasinak, hogy anno tetszett nekem. Ugyanis a pasas bwpróbálkozott nálam, de mondtam, hogy már van valakim. Szóval. 🤷‍♀️
2023. jún. 3. 19:17
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as. Inkább nem köszi.😄
2023. jún. 3. 19:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
39 és 31 évesen nem ezzel kellene foglalkozni. Sz.rd le. Komolyan.
2023. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vétettél ellene, hogy magyarázkodnod kellene bárkinek. Akit érdekel, majd kérdez téged. Akit meg nem, az előtt főleg nem kell védekezni.
2023. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

"Szegénynek úgy kellett megterveznie hogy én pár nappal előtte köszöntöttem, hogy a szemét húgommal nehogy összetalálkozzunk."


Ez a legszomorúbb az egészben. Ez azt jelenti, hogy anyukád mellette áll, és nem hajlandó leállítani a húgodat.

Ha én lennék az anyukád, akkor megmondanám neki, hogy "ide figyelj, ha nem vagy hajlandó a testvéreddel együtt lenni a születésnapomon, akkor ne is gyere. Senkit sem fogok másik napra ütemezni a te hisztériád miatt."


Én elbeszélgetnék anyámmal erről, és kizárnám magamat az egész családi kapcsolatból (nem látogatnám többé, nem hívnám, nem beszélnék vele többet), ha anyám nem áll középen a hugomat illetően (pl egy ilyen születésnap körüli hiszti esetén). Ugyanez lesz karácsonykor is? Neked majd egy héttel előtte lesz a karácsonyi együtt-ebéd? Vagy mi?


De lehet, hogy a húgod részéről ez már az örökségért megy? Vagy csak szimpla kapuzárási pánik (hahahaha, 31 évesen)?

2023. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot.
2023. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as. Nem tudom, hogy azért megy-e, de pont lesz@rom. Amim van azzal én elégedett vagyok. Nem azért szeretem a szüleimet, mert várom az örökséget. Nem is számítok ezek után arra sem.
2023. jún. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!