Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Más is nehezen bírja?

Más is nehezen bírja?

Figyelt kérdés

Egy 12 négyzetméteres szobában vagyok a testvéremmel születésem óta, már mind a ketten középiskolásak vagyunk és elég nehezen bírjuk ki.

0 magánszféra, éjszaka nem tudunk egymástól aludni mert mind a kettőnknek más a rutinja, külön iskolába járunk így sokkal kevésbé tudunk együtt működni.

Hiába szólok rá, pl éjszaka nem teszi le a videó hangját és én nem tudok úgy aludni hogy hangzavar van, fuldugo semennyit sem segít.a cuccaink nem férnek el rendesen, alig van szabad hely a szobában.

Valaki tudna tippeket adni a túléléshez?

Nagyon rossz ez miatt évek óta az alvásminőségem, volt rá példa hogy az iskolába nem tudtam be menni az egésznapos fáradtság miatt.



2023. jún. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Gondolj arra, hogy még mindig jobb így, mint a híd alatt vagy egy munkásszállón lenni. Testvérek vagytok, tudom nehéz amikor a másik direkt cseszekszik, de ezen felül kell emelkedni, a cél lebegjen a szemed előtt. Tanulj, légy sikeres és amint lehet menj külföldre, ott lesz jövőd, házad, jó kereseted és nem kell majd másokkal osztozni, ha nem akarsz. Persze ez nagyon távoli jövő, de legalább van miért kitartani. A tesód meg mégiscsak a tesód, néhány év múlva majd jobb lesz a viszony, ha kicsit idősödtök mindketten, utána már fogjátok tisztelni a másik kéréseit, jobb lesz a viszony.
2023. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kolesz sem lenne jobb mert ott idegenekkel lennel egy szobaban es ugy sem tudnal aludni.

En is egy szobaban voltam a tesommal kozepiskolas koromban, raadasul o lany, en fiu, szoval reggel kimentem wcre es nem mehettem vissza a szobaba mert o pont akkor oltozott. Nem akart kimenni a furdobe feloltozni.


Majd ha felnott leszel akkor okosabb leszel es nem vallalsz ugy gyereket hogy 1 szobaban kelljen lenniuk a testvereknek :)

Nekem 1 gyerekem van de a hazban is csak 2 szoba van, igy pont eleg.

2023. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Gipszkartonból építsetek egy válaszfalat.
2023. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a tesód egész éjjel videót néz, annak semmi köze a lakás nagyságához.

Neveld meg.

2023. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az anyukámmal élek, apa le lépett. Az anyukám semmiben nem hajlandó segíteni, a testvéremmel ketten együtt festettuk le az egész lakást, és takarítunk a lakásban iskola idővel párhuzamosan ... Nem hiszem hogy a gipszkartonos megoldás másképp lenne...
2023. jún. 13. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!