Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem mennétek el az esküvőre?

Nem mennétek el az esküvőre?

Figyelt kérdés
A családom egy része kelet magyarországon él, én pedig a legnyugatibb részre költöztem hogy minél távolabb legyek a megyétől amiben születtem mert sok rossz emlékem van onnan. A nővérem iránt nem nagyon vannak érzéseim, az a kevés ami van sem pozitív, nem is passzolunk össze emberileg. Ő az az extrovertált aki nagy társsaságban van, meg bulizik és diszkózik még máig is, én pedig az ellentétje, erősen introvertált vagyok és egyedül szeretek lenni. És rengetegzel megtalált ilyenek miatt, meg hogy miért nem csajozom stb stb. Teszem hozzá borderlineos, és nekem is megvannak a saját mentális problémáim amihezn em kell egy ilyen ember jelenléte. Amúgy sem szimpatikus az esküvői dínom dánom, először úgy voltam vele hogy egyszer ki lehet bírni, nemrég pedig megmondtam anyámnak hogy nem megyek és nem nyitok vitát erről. Nem érdekel hogy mit gondol a két gyereke kapcsolatáról. Egyébként sem köt semmi erős kötelék a családtagjaimhoz, egyszerűen gondjaim vannak a kötődéssel. 23/f
2023. jún. 24. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ha így érzed.
2023. jún. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha így érzed, szerintem se menj.

Egyébként barátságosan hívtak?

2023. jún. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kaptam egy meghívót hogy menjek, apám is meg az élettársa is, nekem semmi igényem elmenni, a többiek eldöntik hogy akarnak e. Szimplán kézhez kaptam anyámtól és mondta hogy esküvő lesz.
2023. jún. 24. 03:18
 4/10 L.. István ***** válasza:
94%
#3: Tehát nem is a tesód hívott, hanem édesanyád? Tuti nem mennék. Ha majd a nővéred hív és azt mondja, hogy sokat jelentene neki ha ott lennél akkor menj!
2023. jún. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Jaa hát igen, így hogy személyesen meg se keres és mástól kapod kézhez a meghívót, valamint sose érezted jól magad velük, így nem.
2023. jún. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
ha nem akkarsz nem mész kėsz meghivo nem kötelez semmire mi is hivtunk meg mår rokont nem jött el akkor az esküvöre anyukåm is kapott meghivott esküvöre ės ő is lemondta mert se az egészsėge nem jó se pėnze nem volt az esküvöre nem haragudtak meg ėrte. de ezėrt kėrdést ki írni hogy panaszkodhas felesleges.
2023. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem mennék, mert nem ismerem a nővéredet.
2023. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen esetben nem. De ezt mindenképp időben jelezném feléjük, hogy nem megyek. Tehát nem az eksüvő előtt 2 nappal.

Legalább egy sablon telefon. Gratulálsz, sok boldogságot kívánsz, de nem szeretnél menni.

2023. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb olyan kapcsolatban vagyok a nővéremmel hogy ha lenne esküvőm arra megsem hívnám.Ha neki van és meghív sem megyek el.Söt azt sem tudja hogy babát várok.Szóval ne ne erőltesd és ne menj el.Anya megértette hogy én és a nővérem között ilyen a kapcsolat...
2023. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Hányadik kérdesed a témában? Harmadik?

Terápiával hogy állsz? Mit mond a terapeuta?

2023. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!