Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagy közel/tartod a...

Mennyire vagy közel/tartod a kapcsolatot a testvéreddel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 00:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Alig. Mondhatni semennyire. Elég más életünk lett, így hozta a sors sajnos.
2023. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
1el rendszeres kapcsolatom van. Rengeteget veszekszünk, de a bajban mindig segítjük egymást. A másik 4el nem vagyok beszélő viszonyban.
2023. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kitana. ***** válasza:
91%
Napi szinten beszélgetünk, ugyanolyan majdnem, mint egy barát. Egy féltesóm van még, vele néha (ritkán) beszélünk, kb tudom hol tart épp az életben, de vele nem olyan közeli a viszonyunk.
2023. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos muszáj mert közös házat örököltünk, de gyűlöljük egymást igazából, csak a nővérem párja előtt visszafogjuk magunkat. Kettesben nagyon ritkán beszélgetünk, mert úgyis veszekedés lenne belőle.
2023. júl. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen jó a kapcsolatunk, sokszor beszélünk, néha csak azért felhívjuk egymást, hogy mizu.
2023. júl. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Amíg egyetemisták vagyunk egy lakásban élünk😅

De egyébként jó a kapcsolatunk, nekünk a szüleinkkel voltak problémáink, szóval mi ketten nagyon összetartóak voltunk mindig is. Én egy otthonról 200 km-re lévő városba jöttem gimnáziumba, tesóm egy évvel később idejött egyetemre, akkor béreltünk (szüleink segítségével) egy kisebb lakást, amit azóta meg tudtunk venni, ő már dolgozik teljesállásban, én tanulok, diákmunkázom, plusz vezetem a háztartást, szóval ilyen "ki mit nem csinál jól" című veszekedés, amit sok ismerősünknél látunk, nálunk nincs jelen

2023. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
11 éve nem beszéltünk semmilyen formában.
2023. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem bizalmas a viszonyunk, párhetente beszélünk. Nagyon más világban éltünk mindig is. Mondjuk ez inkább miattam van, én vagyok a nagyon nemnormális :D
2023. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem beszélünk, de nem is hiányzik.
2023. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha találkozunk pl anyáméknál vagy valahol beszélünk...ha nem talizunk fél évig, akkor nem beszélünk.
2023. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!