Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéred van? Milyen a...

Hány testvéred van? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Egyke vagyok, mindig érdekelt, hogy akinek van tesója, ők hogyan jönnek ki egymással.
2018. jan. 1. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

szia mi 5en vagyunk tesok és mind fiu

ha van kérdésed még azt privátba jöhet

2018. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy féltestvérem van,de édestestvérként tekintunk egymásra. Naponta beszélunk. Jo a kapcsolatunk,apánk mindkettonket elhagyott igy mi osszetartunk segitjuk egymást.
2018. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

1 nővérem és 1 bátyám van.

Nővéremmel 15 év van köztünk, vele nem olyan jó a kapcsolatom, vagyis úgy értem hogy semmi gond nincs köztünk, 1-2 havonta találkozunk stb..

Bátyámmal nagyon jó a kapcsolatom, általában hetente beszélünk ,havonta találkozunk is. Érdeklődési körünk is hasonló, sok koncertre van hogy együtt megyünk stb... Vele 10 év a korkülönbség.

2018. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Egy hugom van, de 5 éve nem találkoztunk
2018. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Szia . Én is egyke vagyok . A környezetem , ismerőseim életét látva azt a konzekvenciát vontam le , hogy a vérségi kötelék nem egyenlő a jó viszonnyal . Néha inkább átok mint áldás .. Persze tisztelet a kivételnek .
2018. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hugom es 1 batyam van.

Jol megvagyunk bar ritkan talalkozunk.Olyan havi 7-8 alkalommal. Persze ez nem olyan keves de en sokkal többet szeretnek marmint ertitek, hianyoznak. Nem regota költöztem el otthonrol lehet azert hianyoznak ennyire. Barhogyis van, olyan nem lesz mar, mint amikor mind a 4en egyutt laktunk.. :( sajnos ez a felnotte valas resze.


23/F

a tesoim 30/F, 17/L és 15/L

2018. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy testvérem van és jól kijövünk egymással. (egyikünk sem felnőtt még)
2018. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 9 évvel idősebb nővérem van. Míg itthon lakott is szerettük egymást de nagyon sokat veszekedtünk, bár így se tudom elképzelni milyen unalmas lett volna nélküle. Mikor pedig kicsi voltam sokmindenre megtanított, sokat köszönhetek neki. Most itt lakik majdnem mellettünk és már van egy 3 hónapos kislánya akit szintén imádok, viszont most nagyon jóban vagyok vele. Sokkal többet beszélgetünk komolyabb témákról, sokat vagyunk együtt. Szeretem őt. Örülök hogy van testvérem.
2018. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Két bátyám van. Köztük egy év a korkülönbség. Köztem és köztük 9 illetve 8 év. Köztük mindig szoros volt a kapcsolat, köztünk annyira nem, sokat verekedtünk. Ők mindketten fiúk én lány. Aztán lassan öt éve meghalt az egyikük. Azóta a másik bátyámmal szorosabb a kapcsolatom.
2018. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak van előző házasságából egy fia aki ugye a bátyám, de ő sajnos 6 éves volt amikor meghalt és ugye ez nem sokkal később történt amikor apám elvált attól a nőtől, mert megromlott a kapcsolatuk. Autóbalesetben haltak meg, pár napra rá apám volt felesége is.

Aztán van egy nővérem és egy húgom. A nővéremmel nagyon megromlott a kapcsolatunk mert mocskosul el van szállva magától, pedig nem ért el akkora sikert hogy milliomos lett, meg népszerű, híresség. Átlagos munkája van, átlagos bért kap, átlagos családanya. De elvan szállva magától mert szerinte ő az okos és mindenki más hülye, mégpedig azért mert műszaki mérnöki diplomája van, és egy napot nem dolgozott soha főállásban, ráadásul most is csak egyszerű gyári munkát végez, és simán eltudott volna helyezkedni mert apánk szerzett neki egy nagyon jó állást, de elutasította a tesóm mert hogy neki nem kell segítség mert talál ő is. Jah ez lett belőle. Mivel én alapból szókimondó jellem vagyok, ami a szívemen az a számon típus vagyok, és amikor kimondtam a véleményem ő neki állt feljebb, és ő van megsértődve. Van egy húgom is akivel viszont nagyon jó a kapcsolatunk. Ő szerencsére nincs elszállva magától, ráadásul kisgyerekkorunkba is nagyon jól elvoltunk mindig is. Mivel csak alig 2 év korkülönbség van köztünk így gyakorlatilag együtt járunk bulizni, sok mindent együtt csinálunk. Egy baráti körünk van. Az ő legjobb barátnőjével jöttem össze, mert ő is teljesen olyan jellem mint mi.

2018. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!