Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha testvéreddel jó a kapcsolat...

Ha testvéreddel jó a kapcsolatod akkor is a barátnődet helyezed előrébb MINDEN helyzetben?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy a ballagásunk május 5-én lesz, tesóm barátnője meg kitalálta, hogy azon a hétvégén ő Prágába akar menni és a tesómat is akarja vinni. Pénteken indulnának és olyan hétfő-kedd körül jönnének haza. Amikor mondtam a tesómnak, hogy akkor lesz a ballagásom és szeretném, hogy itt legyen, de a barátnője levágott egy hisztit, hogy mi az, hogy kényszerítem a bátyám, meg zsarolom. Egyiket sem csinálom. A lányt is elhívtam, de már lefoglalták a szállást. Tesómmal össze is veszett, hogy ő nem is számit,meg hogy tesóm nem is szereti már. Nagyon jó a kapcsolatom a bátyámmal, a barátnőjével nincs bajom, de sokszor egy pcsa.

Tesóm 21, barátnője 18,jövőre ballag, én 19.


2018. ápr. 25. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Valamint én vagyok az önző, meg a szívtelen, hogy nem értem meg a szerelmüket, meg hogy mindenhol ott vagyok ahol ők. Na, ez annyiban állja a helyét, hogy 2szer részt vett a MI családi nyaralásunkkor😂
2018. ápr. 25. 21:24
 2/61 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem -kit szeretek jobban és ki a fontosabb-, hanem egy fontos alkalom, legalábbis a mi családunkban. Én, ha már le foglaltam a szállást átrakatnám egy másik időpontra és elmennék a testvérem/sógornőm ballagására. Nálunk ez természetes oda-vissza. (mi is fiatalon jöttünk össze 17 voltam, 10 éve vagyunk együtt, de ez alap volt mindig is, hogy tiszteljük egymást és a családot) A sógornőd elég bunkó, ráadásul meg is hìvtad...
2018. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Illendőségből, meg abból is nagy hercehurca lett volna, ha nem hívom meg, mert "miazhogynemhívodmegnemigazhogyennyireönzetlenvagy" -szöveggel találtam magam szembe apám részéről, mert szeretné, ha a család tagja lenne. Ja, csak közben a fiát csábítja el az övéhez.
2018. ápr. 25. 21:31
 4/61 anonim ***** válasza:
74%
Sajnállak, de ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Nyeld le a békát, és ha egyszer majd a tesódnak lesz valami fontos emlékezz milyen laza kézmozdulattal pattintott le egy pun_ci kedvéért, akivel valószínűleg jövő ilyenkor már meg sem ismerik majd egymást.
2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted miért pont akkora foglalt..
2018. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
88%

Apám is ezt csinlta, az új nője mindenek előtt. Lassan 10 éve alig beszélek vele.


Így járt.

2018. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
17%

Ez nagyon necces kérdés. Én mindkét irányba hajlok. :D

De nekem nyilván könnyebb a helyzetem, mert az én öcsém azt mondaná nekem hogy takarodj külföldre, ez csak egy ballagás, ki ne hagyd már Prágát.

Másrészről viszont a barátnő is elveti kicsit a sulykot, hisz a tesódnak kellene dönteni, nem azért mert bárki is fenyegeti az érzelmeivel.

(OFF: az én pasim is halálosan megsértődne ha nem vele mennék Horvátországba, hanem egy ballagásra.

2018. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
84%
ego a köbön, az ilyen csajtól meg kell szabadulni, amilyen gyorsan csak lehet.
2018. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
69%
Mindnen tekintetben a tesóm mellé álnék
2018. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, emlékszem egy hasonló kérdésre talán tavalyról. A tesó barátnője direkt aláásta a húgot, akiben valamiért vetélytársat látott.


Sajnálom, kérdező, itt valószínűleg tehetetlen vagy.

2018. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!