Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a bunkó? Nem az én hibám, hogy nem az övé a gyerek

Figyelt kérdés
Bátyám megtudta, hogy a nagyobbik gyereke nem az övé. A felesége nem volt biztos benne, és csináltattak DNS tesztet. Én mondtam neki, hogy a kisebbikre is meg kéne csináltatni. Teljesen kiakadt, mert ő szerinte ő teljesen hasonlít rá. Szerintem a nagyobbik is, ezek szerint mégsem. Azt mondta, hogy ha ilyeneket feltételezek, akkor soha többé nem fog velem beszélni. Nehogy már az én hibám legyen, hogy őt megcsalta a felesége és teherbe esett egy másik férfitól. A szüleink még nem is tudják. Most tényleg én vagyok a bunkó?
2023. júl. 4. 09:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%
Azért ez nem olyan könnyű eset, sőt, ebben rohadt sokat sérülhetnek ám a gyerekek. Meg neked sem lenne jó érzés, ha így derülne ki, hogy a hátad mögött félredugnak, nem?
2023. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
91%
Ne piszkáld szerencsétlent van elég baja,mire ezt feldolgozza...
2023. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%
Csak őszinte vagy. Ezt nemsokan képesek elviselni. Nem kell vele foglalkozni. Ő problémája. És az is, ha egyszer tényleg kiderül a valóság.
2023. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Elég nagy sokk neki, hogy a nagyobbik nem az övé, erre te még ráteszel egy lapáttal, hogy talán a kisebbik sem. Előbb hadd heverje ki a sokkot, már amennyire egyáltalán lehetséges, aztán később ha akarja, megcsináltatja a tesztet a kisebikre is, ha meg nem, akkor nem. Ha ennek a történetnek válás lesz a vége, ami valószínű, akkor úgyis megcsináltatja a másikra is, mielőtt gyerektartást írnának elő neki. Inkább légy mellette, támogasd, erősítsd, erre van most szüksége, nem arra, hogy még egyet belerúgjanak.
2023. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Már zajlik a válás.
2023. júl. 4. 09:30
 6/39 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem őszinteség, hanem rosszindulat. Feltételezel. Semmi szüksége erre. Nem is állnék veled szóba.

Tudja ő, hidd el, hogy mi merre, nem kell debilizálni. Undorító szokás, de a legtöbb magyar ilyen.

2023. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Az előzményeket tekintve, nem biztos hogy alaptalan a feltételezés
2023. júl. 4. 09:45
 8/39 anonim ***** válasza:
84%

"Tudja ő, hidd el, hogy mi merre, nem kell debilizálni. Undorító szokás, de a legtöbb magyar ilyen."

Ha tudná, akkor most nem lenne ez a helyzet.

2023. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A gyerek miatt házasodtak össze. A nőnek előtte is rengeteg pasija volt, a tesóm ezzel tisztában volt. Már évek óta rossz volt a házasságuk. Csak bebeszéli magának, hogy hasonlít rá a gyerek.
2023. júl. 4. 09:55
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Fel an baxva az agya.

Érzelmileg labilis.

Ne haragudj rá.

Ki adja a fájdalmát ahogy tudja.

Nagyon együttérzek csórival.

Légy türelmes.

Főleg ha szerelmes is volt a feleségébe ez nagyon durva ám.

Ha lecsitulnak a gondolatai megbánja, hogy bántott téged.

2023. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!