Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális ha szeretnek? Mit...

Normális ha szeretnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám új párjának a gyerekei szerelmesek belém. Csak az a baj, hogy mindegyik biszexuális, de én hetero vagyok. Az egyikük fiú a másik pedig lány. Kínos, mert gyakran találkozunk velük és mindig a tudtomra adják, hogy vonzódnak hozzám. Szavakkal és a viselkedésükkel, mindig a társaságomat keresik. Tudom hogy ez a szituáció nem normális, de mit tegyek? Mert amennyire tudom kerülöm őket, de annyira nem tehetem nehogy feltűnő legyen. Tanácsok?

2023. aug. 1. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

#2 koszonjuk a szokasos szkeptikus hozzaszolast. Neked kezeltetned kellene ezt a fajta komplexusodat.


A kerdezonek pedig lehetseges, hogy a fiatal kora miatt olyan komplexusa van, hogy azt hiszi, mindenki korulotte omiatta viselkedik ugy, ahogy. Nem, nem te vagy a vilag kozepe!

2023. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Add a tudtukra, hogy számodra egyikőjük sem vonzó, mond hogy nagyon sajnálod, de te nem tudsz elképzelni semmi többet, bocs.
2023. aug. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
HA ez nem kamu, amit erősen kétlek: valószínűleg félreérted a dolgokat. Beleképzelsz dolgokat abba, hogy szeretnének jóban lenni veled.
2023. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Csak szívatnak, te meg olyan naiv vagy, hogy elhiszed :D
2023. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
#4 Azert ez eleg szemet dolog... egyszer velem is eljatszottak tinikent. Bele is eltem magam. Rohadek, azota hozza se szolok. Nem szep dolog jatszani masok erzeseivel.
2023. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%
Normális
2023. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy mit erzel/gondolsz ezzel kapcsolatban es hogy neked ez nem oke, valtoztassanak a viselkedesukon.
2023. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Mindig az őszinteség a legcélravezetőbb!

Ha ők is egyértelműen tudatták veled mit szeretnének tőled, akkor te is tudasd velük, hogy te hetero vagy és kopjanak le rólad.

Ha így sem menne, még akkor marad ütőkátyád: finoman tudasd velük, hogy te diszkrét ember vagy, de csak azokkal szemben, akik kiérdemlik a diszkréciót.

Vagyis ha nem kopnak le rólad, akkor már nem hárman fogjátok ismerni ezt a "neverending story-t"...😉

2023. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

#1 Neked meg lehetséges olyan komplexusod van, hogy mindenkit komlexusos embernek hiszel magad körül...🤔

#3 Miért vagy annyira biztos abban, hogy kamu? És milyen dolgokat ért félre "valószínűleg", milyen dolgokat képzel be a kérdező, amikor leírta, hogy egyértelmű jelzéseket kap szóban és viselkedésben is? Te pályát tévesztettél, most jó dolgod lenne CT vagy MR berendezésként "az államiban"...😁

#4 Honnan tudod ilyen biztosan, hogy csak szivatják? csak nem te vagy az egyikük?🤔

#5 A kérdező heteroszexuálisnak vallja magát, tehát veled ellentétben nincs mibe "beleélnie" magát. Nyomasztja ez a helyzet az elmondása szerint. Csak mondom...😉

#6 Ha szerinted "normális" akkor az miért lehet, hogy a kérdező mégsem élvezi? Benne lenne a hiba, mert nem akar sem (fél)testvérekkel, sem bisexuális emberekkel kapcsolatot létesíteni heteróként?🤔

2023. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

"Benne lenne a hiba, mert nem akar sem (fél)testvérekkel, sem bisexuális emberekkel kapcsolatot létesíteni heteróként?🤔"


Igen. :))

2023. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!