Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, ha a...

Mennyire normális, ha a gyerek fogyni szeretne és elkezdi, akkor anyja leharapja a fejét meg hülyének nézik, hogy mozogni kezdett valamit?

Figyelt kérdés

Én 16 évesen 105 kiló voltam és elhatározottam, hogy ezzel kezdek valamit. Anyám régebben szidott, emiatt hogy nem mozgók semmit és van rajtam felesleg, de amint akartam, akkor azért kaptam. Igen kevesebbet ettem(nem Newton megoldás dominált), de 1 év alatt feljött lazán 5 kiló már.


Étrend na ott rávenni már nem lehetett nagyon, mondjuk nem várhatam el tőle már, ahogy láttam. Nem engedte, hogy hozzányúljak a sütőhőz se, meg bármihez, ami komplexebb egy szendvics csinálásnál. Tanítani se nagyon nem akart, ha már panaszkodni, hogy ő neki kell csinálni a kaját mindig.

Dolgozni mentem volna akár nyáron, mert az alapanyag az enyém akkor fél siker még akkor a gázra mehet is, de gyári munka volt opció és apám nem nagyon hagyta ezt. Az édesség és nassolnivaló, azzon kívül elém tolták, hogy egyet meg szépen. Másra nem sikerült rásósni. Szóval, kuka lett vége és majdnem egy alkalommal felpofozott volna vagy rugót volna. (a mostohanővéremet régebben sokszor rugdosta kamaszkorában) Nyilvá egyértelmű volt, hogy nem kérem az a két zsacskó csipszet vagy karácsonykor a egy más 2 literes üvegbe szórt csokikat.


Persze így is kimenedzseltem és 76 kilóra 18 éves koromra lement. Persze az óta visszament 78-ra 192 cm magasságra.


Mozgásra találtam egy használt gördeszkát egy bokor alatt kérdestem a környéken ki-é lehet? Vártam ott is két hétig. Semmi válasz, se a gördeszka pályán se tudják. Meg volt kopva meg a csapágyak volt rossz állapotban, de mástól szeretem egy jobb állapotút egy Overwatch-ért cserébe. Csak kruzoltam vele, meg egyszerűbb trükkök voltak azzok. Szerencsémre nem vették komolyan ezt, hogy mit találtam és mit akarok ezzel kezdeni, meg az elején hülyének néztek nem kicsit, amíg nem látták mit csinálok vele.


Ruha is téma volt. A XXXL pólókat akart venni és ünneplős inget vett akkor is nagy volt már. Nem is hordtam. Nadrág és a boxer ott volt, de a meglévő, azért lóg rajtam, mert fogytam, akkor azért is hordani akartam, hogy tudjam mennyit haladtam. Egyre szorosabban fel megy övvel a nadrág azt szimplán jó látni.



2021. ápr. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Elolvastad egyáltalán, amit idehánytál? Mert ez így egy nagy katyvasz!
2021. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál tényleg sok helyen érthetetlen,de a kérdésre válaszolva én sem értem az ilyeneket.(Én is benne vagyok,csak én nem voltam túlsúlyos sosem,csak épp nem éreztem jól magam,és még mindig fogyni akarok,de mindig azt kapom,hogy milyen vézna vagyok,meg görcs,közbe meg nem is,mert nyilván látom,és mindig megkaptam,-ellenben az öcsém,hogy fogyjon nem-,ezért kell ,,titokban" fogyni) Egyáltalán nem normális,azt mondom 50 kiló lennél,már jogosan szólnának,mert mennél az anorexia felé,de mivel tök normális a súlyod már és észlelted,hogy az egészség+önbizalom érdekében muszáj lépni-megelőzve a szüleidet,ez az ő dolgok lett volna,de le se szarták-így tényleg ne törődj velük,csak folytasd amit elkezdtél,és ne is szólj vissza,úgysem értik meg. Én egy kicsit ilyenkor vagy arra tippelek,hogy irigyek,tehát magukkal nincsenek megelégedve és ezt nem bírják nézni,vagy ennyire unatkoznak,hogy beszólógatnak.
2021. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom hogy ilyenek a szüleid.. mi az hogy megrugdos, meg a nővéredet is???

Úgy tűnik neked kell kiállni magadért. Sajnos vannak családok ahol a túlsúly = jólét mármint a szülők fejében. Gondolom a te szüleid sem soványak.

Nyugodtan járjál sportolni, akár kocogni, biciklizni vagy a szobádban is csinálhatsz edzést, tele a youtube mindenféle workout plan-nel. Az evés nehezebb téma ha nem te vásárolsz és főzöl. Annyit tehetsz hogy az egészségtelenebb dolgokból keveset eszel.

Dolgozzál is ha akarsz, nagyon nem tudják megakadályozni, nem igaz? A munka sosem szégyen.

2021. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális.


Most milyne a kapcsolatot velük?

2021. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem elég gáz google fordítóval kérdést kiírni...


El sem olvastam, akkora értelmetlen katyvasz az egész.

2021. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!