Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehetséges ekkora különbs...

Hogy lehetséges ekkora különbség ikertesók között?

Figyelt kérdés
Az ikertesómmal bár külsőleg hasonlítunk, de mégis teljesen mások vagyunk. Mind neki, mind nekem megvan a baráti körünk, csak hogy míg ő inkább lányokkal szeret lógni, én fiúkkal. A tesóm csendes, visszafogott, inkább otthon üldögélő, én vehemens, pörgős vagyok, imádok a középpontban lenni, szeretek eljárni csavarogni, bulizni. Az öltözködésünk is teljesen különbözik! Míg a tesóm szolidan, visszafogottan öltözködik, én kissé kirívóbb, színesebb vagyok, szeretem a tapadós leggingseket, az alsó fenekemet szabadon hagyó shortot, de bátran merek mutatkozni a fiúk előtt bugyiban is. Nem tagadom, hogy időnként kicsit nagy hangú is vagyok. Amiben hasonlítunk, hogy nem vagyunk egy visszafeleselősök. Az otthoni házi munkában is besegítünk anyának! Sokan akik nem ismernek minket, alig, vagy egyáltalán nem hiszik el, hogy ikrek vagyunk.

2023. aug. 8. 19:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy mitől lehet,de szerintem teljesen normális. 😊
2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Egypetéjű/kétpetéjű, azonos nemű ikrek vagytok?
2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

És?

Bocsi, de ezek alapján semmi gond nincs veletek. Ha van is, inkább veled, mert ennek ellenére, amiket itt leírtál, túl sok önbizalmad nem lehet, ha idegenekkel kell ezeket megbeszélni és nincs rá embered. Te társaság középpontja.

Miért érzed úgy, hogy ennek itt a helye 2 millió idegen ember között, akik egyáltalán nem ismernek?

2023. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egypetéjűek vagyunk. Külsőben annyi a különbség, hogy nekem kicsit barnább a bőröm. Mivel én többet vagyok kint.
2023. aug. 8. 19:56
 5/25 A kérdező kommentje:
Érdekel mások véleménye, az annyira gond? Kedves #3
2023. aug. 8. 20:00
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez még mindig nem olyan nagy különbség. Számomra a legérdekesebb egypetéjű ikertesók Laverne Cox és Lamar Cox. Egypetéjű ikrek és az az érdekes, hogy az egyik ikert transznemű lett, a másik pedig nem. :) Nézz utánuk!
2023. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az durva lehet. Köszönöm! Utánuk nézek :)
2023. aug. 8. 20:10
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

AZ egypetéjü ikrek esetében, amennyiben normálisan nöttek fel (nem úgy, hogy egy valaki két fele, hanem önálló egyéniségek) az a természetes, ha nem lesznek egyformák sem természetben, sem érdeklödésben. Hasonlóságok lesznek nagy valószínüséggel, de ennél nem több.

Egyébként érdekes megfigyelés, hogy akik együtt nönek fel, azok jobban különböznek egymástól, mint ha valami okból teljesen külön nöttek volna fel.

2023. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Ugye azt tudod, hogy az ikrek is külön emberek, külön személyiségek?


Nem is értem, miért gondolod, hogy a felsorolt dolgokban egyformák kellene legyetek.

2023. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért remélem, a tesód több biológiát tanult nálad, mert neked nagyon nem jött össze. :)
2023. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!