Kezdőoldal » Otthon » Kert » Medencéhez szeretnék porszívóc...

Sby75 kérdése:

Medencéhez szeretnék porszívócsövet venni. A kérdés lehetséges-e helyettesíteni villanyszerelési gégecsővel a "speciális" medencéhez való gégecsövet? Az előbbinek 60ft métere az utóbbinak 1000ft, nem hinném hogy ennyi különbség van közöttük.

Figyelt kérdés
Ha valaki próbált már ilyet kérem írja meg hogy működőképes-e a módszer.

2013. júl. 15. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szivárog, teljesen OK.
2013. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a villanyszerelési az nem pvc. Persze ha nem hagyod a fagyban kint akkor jó lehet.
2013. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kipróbáltam (a fekete színűt) a dolog korlátozottan működik: nem ereszt, nem törik, de ha tele van vízzel a cső LEMERÜL A VÍZ ALÁ,így a nyeles porszívózás is nehezebb az önjáró porszívó meg felborul.Elég nagy a visszatekeredési hajlam is benne, nem marad kinyúlva. Fixen bekötni valahova azonban semmilyen problémát nem okoz szerintem. Az árhoz: vill.cső 200 Ft/m, medicső 12 m 19 ezer Ft a barkácsáruházban. A kerti tóhoz készült fekete cső nem bírja a klórt és árban is ott van mint a medicső, nem alternatíva.
2013. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!