Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjátok a testvéreiteknek,...

Elmondjátok a testvéreiteknek, hogy elutaztok?

Figyelt kérdés

Elutaztam külföldre pár hétre, viszont az indulásnál mondtam, hogy pár hétig nem leszek itthon. Nem vagyunk szoros kapcsolatban. Évente kb. 10x max ha találkozunk. Egyáltalan kellett volna mondanom? Lehet fel se tünt volna neki.

Van köztünk anyagi feszültség is, szóval ezért is kényes...


2023. aug. 20. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez most elég buta kérdés volt, nem gondolod?

Én elmondanám, de én jó viszonyban vagyok a testvéremmel.

Mi ebből a tanulság? Hogy nem mindenki olyan viszonyban van a testvérével, mint te, így nem is biztos, hogy ugyanúgy viszonyul ehhez a kérdéshez.

De ezt a kérdés föltevése előtt is tudhattad volna...

2023. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban az, viszont bánt, hogy nincs jó kapcsolatom vele... lehet ezért is vannak ilyen hülye gondolataim.
2023. aug. 20. 19:07
 3/7 anonim válasza:
75%
Bármi történhet, elmondanám hová megyek, mikorra vagyok várható haza.
2023. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"az indulásnál mondtam, hogy pár hétig nem leszek itthon"

Ezzel elmondtad, nem?

2023. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
nyilván szokás szólni róla, hogy bocsi elutazok.
2023. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2023. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el. Évek óta nem élek otthon, semmi köze a tesómnak ahhoz, hová megyek épp.


Érdekes is volna, 300-400 km-ről "ja, amúgy xy dátummal Mallorcán leszek". Egyedül élek, nem kell elmondanom senkinek a rövidtávú terveimet.

2023. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!