Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvèreitek Benneteked...

Kenis21 kérdése:

Testvèreitek Benneteked gyanusítottak már meg lopással? Igaz nem mondták ki hogy èn voltam de tudom hogy rám gondolnak.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hál istenek nem, mert nincs egyikünknek sem oka, hogy bármelyik testvér lopással gyanusítsuk. Ha kell valakinek valami akkor elkéri, és mindig van segítség.
2020. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kiskoromban rám fogták, hogy lopok. Igaz, megvolt rá az okuk úgy is, hogy igazából nem loptam.


Kb. 10 éves lehettem, átjött hozzánk egy osztálytársnőm, akinek hozzánk közel laktak a nagyszülei. Nekem nem igazán voltak barátaim, ő is csak azért jött át, mert én voltam az egyetlen környékbeli gyerek, akit ismert, de tök jó érzés volt, hogy eljött hozzánk valaki vendégségbe és együtt játszhattunk nálunk. A szüleim és a tesóim nem voltak otthon. Volt a spájzban egy csomag drága keksz, amit együtt akartunk megenni a családdal, de az osztálytársam megtalálta és megette, csak az után vettem észre a konyhában a papírját, mikor már hazament. Gyorsan kidobtam, és reméltem, hogy senkinek nem fog feltűnni, de pár nap múlva a szüleim észrevették, hogy eltűnt a keksz a spájzból. Nem mertem bevallani, hogy mi történt, mert féltem, hogy akkor eltiltanak attól az osztálytársamtól és megint nem lesz egy barátom se. Igen, így utólag már tudom, hogy az a csaj ritka tapló volt, hogy vendégségben kérdés nélkül megette más kajáját, és nem vesztettem volna sokat vele, ha eltiltanak tőle, de 10 évesen még nem gondolkodtam ilyen éretten. Szóval titokban a zsebpénzemből vettem egy ugyanolyan csomag kekszet, és azt mondtam, hogy megtaláltam, ott volt a spájzban, csak nem vették észre korábban. Csak épp egy másik boltban vettem, mint amiből az előző származott, és a rajta lévő árcímkéből anyukám meg a tesóim rájöttek, hogy ez nem ugyanaz a csomag keksz. Rám fogták, hogy én loptam el az előzőt. Az évek során néha felemlegették a tesóim, hogy kiskoromban "lopós" voltam, pedig amúgy ez az egy ilyen incidens történt, soha nem loptam senkitől. Azóta se tudják, hogy a kekszet sem én loptam el, de igazából már tök mindegy, ez legalább 20 éve történt.

2020. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem a tesóm minden nap megvádol hogy lopok

Pl eltűnt 10e ft-ja és rám fogta mert aznap az ő fiókját takarítottam és ezért csak én lophattam el.

A kaja lopás is napi szintű.En imádom a sütiket ezért gyakran veszek magamnak ilyen előrecsomagolt sütit és azt eszegetem.Es ezt eldugom a hűtő legmélyebb részére hogy senki se találja meg.Na ez eddig szep és jó de a tesóm megtalálta es kb 30 szelet sütit megevett 2 nap alatt.Mentem hogy eszek egy kis sütit erre nem találtam.Egyértelműen apámat gyanúsítottam mert ő is sütis.Hát nem ő volt.A vizemet és az üdítőket is a szobámban tartom mert máskülönben megisszák azt amit a sajat pénzemből veszek magamnak.

2020. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!