Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőttként szoktatok még...

Felnőttként szoktatok még "gonosz" beceneveket használni a testvéreitekre?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek, szerintem elég jó a viszonyunk.

Egymást mindig gúnynevekkel illetjük, ezeket folyamatosan változtatjuk mint gyerekkorunkban is tettük azt.

Kicsit talán gyerekes szokás, nem mondom hogy nem.

A becenevekbe mindenféle haszonállat és azok különböző megnevezései tartoznak (sertés, tehén, és ezek változatai a leggyakoribbak illetve természetesen a majom)

Egyikünk sem túlsúlyos, gyerekként viszont mind kb. 10 kilóval nehezebbek voltunk mindig a kortársainknál és innét maradthatott.

Sorozatokból/filmekből a szerencsétlen karakterek neveire is azonnal lecsapunk, és alkalmazzuk egymáson.

Fontos, hogy mindig csak egymás jelenlétében beszélünk így a másikról, tehát aki nincs ott azt a rendes nevén említjük.

Valamint "nagyközönség" előtt sincsenek becenevek.

Mindhárman 5 éven belül születtük, így nem nagy a korkülönbség sem.

Gyakran van, hogy a párjaink ránk szólnak, hogy ne gonoszkodjunk egymással, és gondolom ez egy "idegen" embernek is fura lehet, hogy degradáljuk egymást. (mert a beceneveken kívül azért még megesik, hogy nem kedveskedünk, viszont van egy határ amit nem lépünk át)


Összességében én ezt a jó viszonynak tudom be, és örülök neki, hogy megengedhetjük egymásnak, hogy ez beleférjen.

Tekintve, hogy mindannyian jócskán nagykorúak/felnőttek vagyunk, érdekelne, hogy másoknál is van hasonló amit mások furcsán néznek, vagy csak mi maradtunk vissza egy kicsit szellemileg?



2021. ápr. 25. 22:37
1 2
 1/14 grafno ***** válasza:
31%
Nem. Minek is? Mindenhol van már gyerek akit lehet piszkalni valamiert.
2021. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi is csináljuk, nem vesszünk magunkra, van humorunk. 30 felett sem kötelező besavanyodni
2021. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is jó viszonyom van a testvéremmel mégis mindig szívjuk egymás vérét.Külön élünk,teljesen más a személyiségünk,de jól kijövünk.Egyszerűen nem vesszük komolyan az ilyen beszólásokat,miért is kéne? Vicces. :D

Valamelyik gúnynév vissza maradt gyerekkorból,valami csak éppen kicsúszik két kötekedés közt.

2021. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk aztán nincs ilyen.


Lajhár (35F), Görény (32F) és Tehénke (30L)

2021. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem mert már felnőttem .
2021. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Tesóm telefonjába a mai napig úgy vagyok elmentve, hogy kis szaros. Szerintem ezzel mindent elmondtam. 🙄😃 Én lassan 30,ő pedig közelebb van a 40-hez.
2021. ápr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Amruzs (37L)
2021. ápr. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ellenkezőleg. Felnőttként arra törekszünk, hogy minél jobb, szeretetteljesebb legyen a kapcsolat közöttünk.
2021. ápr. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Huh nekem(N) három fiú testvérem van, Eric Cartman, Áruló, és Lúzer személyében, engem valahogy ebből kihagytak, én csak a "te lány" vagyok, viszont a három éves unokaöccsük, Peppa malac most kapta a becenevét. Azt hittem hiszti lesz belőle, de nagyon élvezi, hogy bevették és együtt nevetnek egymáson. :D
2021. ápr. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
mi szeretjük egymást a bátyámmal szóval nem
2021. ápr. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!